تمام پروازهای بریتیش ایرویز به ایتالیا در پی شیوع کرونا لغو شد

شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز از لغو همه پرواز‌های امروز خود به مقصد و از مبدأ ایتالیا به علت شیوع ویروس کرونا خبر داد.

تمام پروازهای بریتیش ایرویز به ایتالیا در پی شیوع کرونا لغو شد - All British Airways flights to Italy were canceled following the outbreak of Corona

تمام پروازهای بریتیش ایرویز به ایتالیا در پی شیوع کرونا لغو شد – All British Airways flights to Italy were canceled following the outbreak of Corona

به گزارش آسمونی : به نقل از خبرگزاری فرانسه، شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز سه شنبه اعلام کرد همه پرواز‌های امروز خود را به مقصد و از مبدأ ایتالیا در پی قرنطینه کل این کشور به علت شیوع ویروس کرونا لغو کرده است.

سخنگوی بریتیش ایرویز در گفت‌وگو با خبرگزاری فرانسه لغو این پرواز‌ها را تأیید کرد و گفت با همه مسافرانی که قرار بود امروز (سه شنبه) مسافرت کنند، تماس گرفته شده است.

او توضیحی درباره لغو احتمالی پرواز‌ها در روز‌های آینده نداد.

 با این حال، بریتیش ایرویز به همه مشتریانش که پرواز‌هایی را به ایتالیا در فاصله روز سه شنبه (دهم مارس) تا چهار آوریل رزرو کرده اند، اطلاع داده است که در صورت امکان پروازشان را تا آخر ماه مه به تعویق بیندازند، یا پرواز به ژنو یا زوریخ را ترجیح دهند یا اینکه پولشان را پس بگیرند.

پس از تصمیم ایتالیا به قرنطینه کردن کل کشور به منظور تلاش برای مهار شیوع ویروس جدید کرونا، دولت انگلیس توصیه کرد که از سفر‌های غیرضروری به ایتالیا اجتناب شود.

بسیاری از شرکت‌های هواپیمایی اروپایی پرواز‌های خود را به ایتالیا به علت گسترش ویروس کرونا جدید در این کشور و کاهش تقاضا به میزان زیادی کاهش دادند.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

نظر خودتان را ارسال کنید