افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کردستان به 78 مورد

بر اساس آخرین آمار دانشگاه علوم پزشکی کردستان، تاکنون تعداد کل نمونه های آزمایش شده ۲۳۰ مورد بوده که ۷۸ مورد مثبت و ۱۳۴ مورد آن نیز منفی بوده است.

افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کردستان به 78 مورد - Increase in the number of patients with coronavirus in Kurdistan to 78

افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کردستان به 78 مورد – Increase in the number of patients with coronavirus in Kurdistan to 78

به گزارش آسمونی : شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور در حال گسترش است و کردستان نیز از جمله استان های درگیر این ویروس بوده که اکنون تمام شهرستان های آن آلوده به کرونا شده است.

فرزین رضاعی رییس دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان امروز (۲۰ اسفند) در جمع خبرنگاران استان، اظهار کرد: از ابتدایی شیوع ویروس کرونا تاکنون ۳۷۰ نفر به بیمارستان های استان مراجعه کرده اند که از این تعداد ۱۱۸ نفر از آن ها در بیمارستان های استان بستری هستند.

وی اعلام کرد: هم اکنون تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های شهرستان سقز ۶۴ نفر، سنندج ۲۰نفر، بانه۱۳نفر،بیجار ۸ نفر، قروه ۱۰ نفر، ۲ نفر دیواندره، یک نفر سرو آباد و یک نفر در دهگلان است.

به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان، موارد مثبت به تفکیک شهرستان ها به ترتیب ۳۱ نفر در سقز، ۱۷ نفر بانه، ۱۲ نفر سنندج، ۷نفر قروه، ۲ نفر کامیاران، ۲ نفر مریوان، ۲ نفر دهگلان، ۲ نفر بیجار، ۲ نفر دیواندره و یک نفر سرآباد است.

رضاعی با اشاره به آخرین آمار کرونا در کردستان، بیان کرد: تاکنون تعداد کل نمونه های آزمایش شده ۲۳۰ مورد بوده که ۷۸ مورد مثبت و ۱۳۴ مورد آن نیز منفی بوده است.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون شش نفر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان باخته اند.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ایسنا

نظر خودتان را ارسال کنید