آخرین قربانی کرونا ؛ لیگ قهرمانان اروپا و لالیگا نیز بدون تماشاگر برگزار خواهد شد

به گزارش ورزشی آسمونی ، شیوع ویروس کرونا در اکثر نقاط دنیا باعث بروز مشکلات و ترس همگانی در تمامی کشور های دنیا شده است . ویروسی که به نظر فعلا دست بردار نیست و همچنان نیز به یکه تازی خود ادامه می دهد .

حال به نظر می رسد که بعد از قرنطینه شدن کشور هایی نظیر چین و برخی از کشور ها ، مقامات و مسئولین ورزشی نیز به فکر و پیدا کردن راه چاره ای برای کاهش شیوع این بیماری خطرناک هستند . در آخرین اطلاعات منتشر شده مشخص شده بود که سری آ ایتالیا قرار است مسابقات خود را پشت در های بسته برگزار کند و همان طور که مشاهده شد دیدار جذاب بین دو تیم اینتر میلان و یوونتوس بدون تماشاگر برگزار شد و قرار است این مسابقات به تعویق بیافتد .

اکنون نیز فدراسیون فوتبال اسپانیا طبق آخرین خبر های منتشر شده به نظر می رسد که قرار است مسابقات پشت در های بسته برگزار شود و این اتفاق به مدت دو هفته ادامه پیدا کند . بدین صورت تمامی رقابت های لالیگا و لیگ دسته یک اسپانیا قرار است بدون تماشاگر برگزار شود .

علاوه بر این ، مسئولان کمیته مسابقات لیگ قهرمانان اروپا به این نتیجه رسیده اند که با توجه به برگزاری بازی دو تیم ناپولی و بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ شهر کاتالونیا ، و شیوع بیماری کرونا در این کشور ، قرار است این دیدار بدون تماشاگر و پشت در های بسته برگزار شود . این بازی برای تیم بارسلونا بسیار حساس به شمار می رود و با این که این دیدار در ورزشگاه خانگی آنها برگزار می شود اما حضور نداشتن تماشاگران این تیم باعث می شود تا فشار کمتری بر روی تیم ناپولی احساس شده و آنها راحت تر به بازی بپردازند که از این حیث کمی باعث افزایش فشار بر روی تیم بارسلونا خواهد شد .

دیدار دو تیم بارسلونا و ناپولی در رقابت های یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا ، چهارشنبه 28 اسفند ماه در ورزشگاه نیوکمپ برگزار شود که دیدار رفت دو تیم با تساوی یک بر یک به پایان رسید .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید