رئال بتیس 2 – 1 رئال مادرید ؛ افت و خیز شاگردان زیدان

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار هفته بیست و هفتم لالیگا بین دو تیم رئال بتیس و رئال مادرید برگزار شد ک طی آن تیم رئال بتیس موفق شد با نتیجه دو بر یک از سد کهکشانی ها عبور کرده تا صدر جدول دوباره در اختیار آبی اناری ها قرار بگیرد و تیم رئال مادرید به رده دوم سقوط کند .

بازی در ابتدا با برتری تیم رئال مادرید آغاز شد و این تیم طی سه موقعیت متوالی می توانست دروازه تیم رئال بتیس را تهدید کند . روی موقعیت اول که در دقیقه 7 مسابقه به وجود آمد ، روی ارسال توپ از سمت راست به روی دروازه بود که کریم بنزما درگیر با امرسون می رفت تا خود را به توپ رسانده و دروازه را باز کند اما از دست رفتن تعادل این بازیکن باعث شد تا او به زمین خورده و توپ به بیرون رود .
روی موقعیت بعدی ، مارسلو با یک ارسال بلند توپ را در جناح راست محوطه جریمه به کریم بنزما رساند و این بازیکن با کنترل توپ ، آنرا به وازکز رساند و او نیز با ارسال توپ ، دوباره مارسلو را در موقعیت شوت زنی قرار داد اما ضربه والی مارسلو بی دقت بود و توپ با اختلافی بسیار زیاد از بالای دروازه به بیرون رفت .

اما در دقیقه 15 مسابقه جدی ترین موقعیت تیم رئال مادرید از دست رفت . روی حرکت مودریچ و پاس او برای لوکاس وازکز بود که ارسال این بازیکن به درون محوطه جریمه بعد از برخورد به سر کریم بنزما به وینیسیوس جونیور رسید و این بازیکن درون محوطه جریمه با کنترل توپ و خلق فظا برای خودش می رفت تا با یک ضربه دقیق دروازه را باز کند اما شوتش با اختلافی بسیار اندک از کنار دروازه به بیرون رفت تا بازی همچنان بدون گل دنبال شود .

تیم رئال بتیس اما درد قیقه 28 مسابقه موقعیتی بسیار عالی را برای به ثمر رساندن گل اول از دست داد . روی یک ضربه آزاد از فاصله ای نسبتا دور بود که نبیل فکیر توپ را به روی دروازه ارسال کرد که با دفع توپ اشتباه ادر میلیتائو ، توپ درون شش قدم به مارک بارترا رسید و این بازیکن می رفت تا با یک ضربه سر دروازه تیم رئال مادرید را باز کند اما ضربه اش از بالای دروازه به بیرون رفت .

در دقیقه 40 مسابقه بود که تیم بتیس به گل اول مسابقه دست یافت . روی ضربه کرنر به روی دروازه بود که توپ به صورت کوتاه کار شد و نبیل فکیر می رفت تا با ارسال توپ به روی دروازه توپ را به هم تیمی هایش برساند اما توپ با دفع بازیکنان تیم رئال مادرید همراه شد اما در برگشت خود فکیر توپ را در اختیار گرفت و می رفت تا با ورود به محوطه جریمه اقدام به شوت زنی کند که اما راموس با یک تنه او را به زمین زد و در حالی که تمام نگاه ها به داور مسابقه بود ، سیدنی با یک شوت بسیار محکم و سنگین توپ را روانه طاق دروازه تیم رئال مادرید کرد تا کورتوا نیز راهی برای دفع توپ نداشته باشد .

اما تیم رئال مادرید خیلی زود به بازی برگشت . روی حرکت بازیکنان تیم رئال مادرید از سمت چپ ، وینیسیوس جونیور با خود توپ را وارد محوطه جریمه کرد و در ادامه آنرا به مارسلو سپرد اما دقیقا همان لحظه ای که مارسلو قصد زدن ضربه به توپ را داشت سیدنی نیز به قصد دفع توپ با پایش ضربه ای را به ساق پای مارسلو وارد کرد و داور مسابقه با دیدن آن صحنه خیلی زود در سوت خود دمید و نقطه پنالتی را نشان داد . در ادامه کریم بنزما پشت ضربه پنالتی ایستاد و موفق شد در آخرین لحظه از نیمه اول مسابقه ، گل تساوی را وارد دروازه تیم رئال بتیس بکند و بازی را به تساوی بکشاند .

در نیمه دوم مسابقه تیم رئال بتیس موقعیتی بسیار عالی برای گلزنی را از دست داد . روی یک ضد حمله تند و تیز از بازیکنان تیم بتیس بود که توپ در اختیار کانالس قرار گرفت . این بازیکن با سرعت بالای خود و دید باز توپ را به سرعت به واکین رساند و او نیز با حضور در محوطه جریمه و دریبل دروازه بان در حالی که می توانست با یک ضربه ساده به توپ گل دوم تیمش را به ثمر برساند قصد داشت تا با برگرداندن توپ به خود کانالس در نقش پاس گل دهنده ظاهر شود که حضور به موقع مودریچ مانع از گلزنی شد .

در دقیقه 70 مسابقه نوبت به از دست رفتن موقعیتی ایده آل برای تیم رئال مادرید شد . روی حرکت بازیکنان این تیم بود که توپ خارج از محوطه جریمه به لوکا مودریچ رسید و این بازیکن با یک شلیک محکم می رفت تا دروازه را باز کند اما واکنش روبلز ، مانع از باز شدن دروازه شد . در برگشت توپ به فرلاند مندی رسید و این بازیکن با یک سرتوپ ، می رفت تا با یک شوت فنی دروازه را باز کند اما ضربه اش با برخورد به تیرک افقی دروازه راهی به درون چارچوب پیدا نکرد .

در دقیقه 82 مسابقه بود که تیم رئال بتیس مزد پرس سنگین خودش را گرفت . تیم رئال مادرید که در چند بازی گذشته خود نشان داده که از پرس بازیکنانش کاملا عذاب می کشد باز هم روی اشتباه بازیکنانش دروازه تیم را باز شده دید . روی توپ گیری آندرس گواردادو بود که توپ در ادامه به تیو رسید و این بازیکن با سرعت بالای خود وارد محوطه جریمه شد و با یک ضربه ساده به توپ موفق شد گل دوم تیمش را به ثمر برساند و حساب کار را دو بر یک به سود تیم رئال بتیس کند .

در نهایت تیم رئال مادرید در ادامه مسابقه نتوانست از دفاع منسجم تیم رئال بتیس عبور کند و دروازه تیم بتیس در ادامه مسابقه بسته ماند تا بازی با نتیجه دو بر یک به اتمام برسد و تیم رئال مادرید صدر جدول را به راحتی تقدیم تیم بارسلونا کند .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید