پیام تسلیت همتی درپی درگذشت 6 کارمند بانک مبتلا به ویروس کرونا

رئیس بانک مرکزی گفت: درگذشت ۶ سرباز خط مقدم خدمت به مردم در شعب بانک های کشور را به خانواده گرامی آنها و همکارانشان تسلیت می گویم.

پیام تسلیت همتی درپی درگذشت 6 کارمند بانک مبتلا به ویروس کرونا - Hemmati's condolence message follows the death of 6 bank employees with the Corona virus

پیام تسلیت همتی درپی درگذشت 6 کارمند بانک مبتلا به ویروس کرونا – Hemmati’s condolence message follows the death of 6 bank employees with the Corona virus

به گزارش آسمونی : همتی در پیامی در اینستاگرام نوشت: طبق اطلاع واصله تاکنون ۶ نفر از همکاران عزیز و تلاشگر نظام بانکی کشور در جریان خدمت رسانی به مردم بزرگوار کشورمان به ویروس کرونا مبتلا شده و به رحمت حق پیوسته اند. درگذشت این سربازان خط مقدم خدمت به مردم در شعب بانک های کشور را به خانواده گرامی آنها و مدیران و همکارانشان تسلیت می گویم. روحشان شاد و قرین رحمت الهی باشد.

او ادامه داد: در یادداشت چند روز پیش تاکید کردم، علیرغم ریسک فعالیت در شعب بانکها، شاهد تلاش ها و زحمات همکاران عزیز نظام بانکی برای خدمت به مردم خصوصا در شعب بانکها هستیم. مردم عزیزمان قطعا قدردان تلاش این عزیزان هستند. من نیز مجددا به سهم خودم به تمامی همکاران خوبم خسته نباشید گفته و ضمن توجه دادن به رعایت جدی دستورالعمل های بهداشتی و مراقبت های لازم، بابت تلاش ها و خدمات آنها قدردانی می کنم.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

نظر خودتان را ارسال کنید