اداره های استان مرکزی شنبه تعطیل شد

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مرکزی از تعطیلی ادارات استان در شنبه هفته آینده خبر داد.

اداره های استان مرکزی شنبه تعطیل شد - Markazi provincial offices were closed on Saturday

اداره های استان مرکزی شنبه تعطیل شد – Markazi provincial offices were closed on Saturday

به گزارش آسمونی : زهرا آخانی پنجشنبه ۱۵ اسفندماه در جمع خبرنگاران بیان کرد: با توجه به اینکه در حال حاضر گسترش و شیوع بیماری کرونا در سطح استان مرکزی و کشور را شاهد هستیم، تصمیم جلسه امروز کارگروه پدافند زیستی استان بر این است که شنبه هفته آینده ۱۷ اسفندماه، ادارات استان تعطیل باشد.

وی با بیان اینکه ساعت کار سایر روزهای هفته آینده به مانند هفته جاری، ۸ صبح تا ۱۲ ظهر اعلام می شود، افزود: این تصمیمات مشروط بر ماندن شهروندان و مردم استان در منزل است و دستگاه های خدمات رسان نیز با تشخیص مدیران دستگاه به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

دیگر مصوبات جلسه امروز کارگروه پدافند زیستی استان به شرح زیر است:

به منظور رعایت کلیه تدابیر لازم پیشگیرانه و خودمراقبتی بهداشتی با هدف جلوگیری از بروز و شیوع بیماری کرونا ویروس در کلیه رستوران ها و مهمانپذیرهای بین راهی مقرر شد اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای با همکاری اداره کل میراث فرهنگی استان نسبت به آموزش و نظارت بر رعایت اصول ضدعفونی اماکن مذکور و رعایت بهداشت فردی و محیطی اقدام و نتیجه را به دبیرخانه قرارگاه پدافند زیستی ارسال کنند.

همچنین با هدف جلوگیری از بروز و شیوع بیماری کروناویروس در کلیه صنایع بزرگ و کوچک مستقر در داخل یا خارج شهرک های صنعتی استان مقرر شد اداره کل تعاون با همکاری سازمان صمت و دانشگاه علوم پزشکی استان ضمن آموزش کلیه مدیران و کارگران، بر موضوع ضدعفونی کلیه سرویس های بهداشتی و سلف های غذاخوری و رعایت موازین بهداشتی در اماکن مذکور نظارت لازم داشته و نتیجه را به دبیرخانه قرارگاه پدافند زیستی ارسال کنند.

استفاده از استامپ و انگشت‌نگاری ممنوع و در صورت ضرورت، از مواد ضدعفونی کننده استفاده شود و اتاق اصناف و اتحادیه های مجامع امور صنفی استان نیز نسبت به ادامه آموزش و نظارت بر رعایت موازین بهداشتی اقدام کنند.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ایسنا

نظر خودتان را ارسال کنید