رعایت بهداشت فردی موثرترین راه مقابله با ویروس کرونا است

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کردستان گفت: موثرترین اقدام در مواجهه با کرونا ویروس رعایت نکات بهداشتی توصیه شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی است.

رعایت بهداشت فردی موثرترین راه مقابله با ویروس کرونا است - Personal hygiene is the most effective way to avoid coronavirus

رعایت بهداشت فردی موثرترین راه مقابله با ویروس کرونا است – Personal hygiene is the most effective way to avoid coronavirus

به گزارش آسمونی : محمد رضایی در جلسه قرارگاه زیستی استان اظهار کرد:رعایت بهداشت فردی موثرترین راه مقابله با کرونا ویروس است و اگر این مسئله به درستی رعایت شود بزرگترین قدم را در راه کنترل و مقابله با این بیماری برداشته‌ایم.

وی از مردم شریف استان درخواست کرد: برای حفظ سلامت خود، خانواده، جامعه و همچنین به منظور جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا از رها کردن ماسک، دستکش و دستمال‌های آغشته به مواد ضد عفونی در مکان‌های عمومی اکیدا خودداری کنند و زباله‌ها را در سطل‌های درب‌دار قرار دهند.

وی در پایان تاکید کرد: رویکرد قرارگاه پدافند زیستی استان پشتیبانی و حمایت همه‌جانبه از اقدامات دانشگاه علوم پزشکی به منظور پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس است.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ایسنا

نظر خودتان را ارسال کنید