پرسپولیس 3 – 1 پدیده شهر خودرو ؛ یحیی انتقام خودش را از خودش گرفت !

به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار دو تیم پرسپولیس و پدیده شهر خودرو در هفته بیست و یکم از رقابت های لیگ برتر برگزار شد که طی آن تیم پرسپولیس موفق شد با نتیجه سه بر یک از سد تیم پدیده شهر خودرو بر بیاید تا انتقام باخت دیدار رفت در نیم فصل اول را از این تیم بگیرند .

بازی در ابتدا با خلق موقعیت تیم پدیده شهر خودرو آغاز شد . در دقیقه 3 مسابقه روی خطای بازیکنان تیم پرسپولیس بر روی بازیکن تیم پدیده ، داور مسابقه اعلام ضربه آزاد کرد که در ادامه روح الله سیف اللهی پشت توپ قرار گرفت و می رفت تا با یک شوت تماشایی دروازه تیم پرسپولیس را تهدید کند اما ضربه اش با واکنش به موقع از سوی بوژیدار رادوشوویچ همراه شد و توپ راهی کرنر شد .

اما تیم پرسپولیس در دقیقه 9 مسابقه موفق شد روی اولین حمله خود به گل دست پیدا کند . روی فرار علی علی پور بود که مهدی ترابی با یک پاس پشت مدافعین او را صاحب توپ کرد . علی پور در ادامه توپ را کنترل کرد و با یک پاس کات بک توپ را برای مهدی ترابی پس فرستاد اما لیز خوردن مهدی ترابی باعث شد تا توپ به پایش برخورد کرده و روی تیرک دوم به وحید امیری برسد . وحید امیری نیز به محض تصاحب توپ با یک ضربه زمینی به توپ ضربه زد و موفق شد گل اول مسابقه را برای تیم پرسپولیس به ثمر برساند .

تنها 7 دقیقه بعد تیم پرسپولیس موفق شد فاصله را دو برابر کند . روی ارسال زمینی و رو به جلوی نوراللهی برای وحید امیری بود که این بازیکن بعد از تصاحب توپ ، توپ را در ادامه در اختیار بشار رسن قرار داد و این بازیکن با یک شلیک سرضرب ، توپ را به طاق دروازه سید مهدی رحمتی فرستاد تا حساب کار دو بر صفر به سود تیم پرسپولیس شده و به نظر این تیم کار راحتی را در برابر تیم پدیده داشته باشد .

در ادامه بازی از تب و تاب افتاد و موقعیت خطرناکی بر روی هیچ یک از دروازه ها رخ نداد تا اینکه در دقیقه 42 تیم پدیده شهر خودرو می رفت تا یکی از گل های خورده را جبران کند . روی پاس در عرض مهربان بود که فرامرزی به توپ رسید و به سرعت شوتش را روانه دروازه تیم پرسپولیس کرد که رادوشوویچ موفق شد توپ را به طور کامل مهار کرده و مانع از باز شدن دروازه تیمش در نیمه اول مسابقه شود .

در دقیقه 45 مسابقه ، تیم شهر خودرو ، موقعیت مسلم گلزنی را از دست داد . روی پاس امین قاسمی نژاد برای حسین مهربان بود که این بازیکن با دروازه بان تیم پرسپولیس در موقعیت تک به تک قرار گرفت اما ضربه این بازیکن با واکنش رادوشوویچ و در ادامه دخالت بازیکنان تیم پرسپولیس به گل تبدیل نشد تا نیمه اول مسابقه با نتیجه دو بر صفر به سود تیم پرسپولیس به اتمام برسد .

در نیمه دوم مسابقه اما ، تیم پدیده شهر خودرو به سرعت یکی از گل های خورده را جبران کرد و اختلاف را به حداقل رساند . روی ارسال روح الله سیف اللهی از روی ضربه آزاد در سمت چپ محوطه جریمه تیم پرسپولیس بود که فرشاد فرجی با یک ضربه با پشت سر ، توپ را روانه دروازه تیم پرسپولیس کرد و رادوشوویچ نتوانست واکنشی مناسب برای دفع توپ انجام دهد و دروازه تیم پرسپولیس باز شد .

تیم پرسپولی اما خیلی زود دوباره اختلاف را به دو گل افزایش داد . روی حرکت سریع مهدی ترابی به سمت دروازه تیم پدیده شهر خودرو بود که این بازیکن بعد از ورود به محوطه جریمه با تکل از پشت نبی زاده سرنگون شد تا داور مسابقه نقطه پنالتی را به سود تیم پرسپولیس نشان دهد و اعلام ضربه پنالتی کند . در دقیقه 64 مسابقه بود که خود مهدی ترابی پشت ضربه پنالتی ایستاد و با یک ضربه دقیق موفق شد حساب کار را سه بر یک کند تا تیم پرسپولیس باز هم حاشیه امنیت دو گله خود را بدست آورد .

در ادامه تیم شهر خودرو هر چه زد به در بسته خورد . در دقیقه 85 مسابقه بود که روی حرکت فرامرزی ار سمت چپ و ارسال این بازیکن به درون محوطه جریمه ، محمد قاضی می رفت تا با ضربه سر دروازه تیم پرسپولیس را تهدید کند اما ضربه اش با واکنش خوب رادوشوویچ همراه شد و توپ به کرنر رفت .

در نهایت بازی با برتری سه بر یک تیم پرسپولیس به اتمام رسید تا این تیم همچنان صدر جدول را در اختیار داشته باشد و یکی پس از دیگری تیم های حاضر در لیگ برتر را از پیش روی برداشته و رکورد شکست ناپذیری خود را همچنان در لیگ برتر حفظ کند .

 

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید