گل گهر سیرجان 1 – 0 استقلال ؛ نتایج سینوسی شاگردان فرهاد مجیدی !

به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار دو تیم گل گهر سیرجان و استقلال تهران در هفته بیست و یکم لیگ برتر برگزار شد که طی آن تیم گل گهر سیرجان موفق شد طی یک دیدار جذاب ، با تک گل خود و بسته نگه داشتن دروازه در برابر حملات بی شمار تیم استقلال ، به پیروزی دست پیدا کرده و از انتهای جدول فاصله بگیرد .

بازی از ابتدا با برتری تیم استقلال آغاز شد و این تیم روی اولین موقعیت جدی خود در دقیقه 20 مسابقه می رفت که دروازه گل گهر را باز کند . روی پاس بلند سید حسین حسینی ، دروازه بان تیم استقلال ، بود که توپ در جناح چپ در اختیار مهدی قائدی قرار گرفت و این بازیکن با سرعت و تکنیک بالای خود ، یوسف وکیا را از پیش روی برداشت و درون محوطه جریمه ، می رفت تا از زاویه ای بسته به توپ ضربه بزند که شوتش با واکنش بشاگردی به گل تبدیل نشد .

در ادامه تیم گل گهر بازی را در دست گرفت و می رفت تا در دقیقه 28 مسابقه روی سانتر آشوری به گل دست پیدا کند که ضربه سر گادوین منشا با دخالت روزبه چشمی ، به کرنر رفت تا دروازه تیم استقلال تهدید نشود . در ادامه باز هم توپ در اختیار بازیکنان تیم استقلال قرار گرفت و این تیم می رفت تا دروازه تیم گل گهر را در ادامه مسابقه باز کند .

در دقیقه 38 مسابقه بود که تیم استقلال بهترین بخت گلزنی خود را به دلیل واکنش استثنایی دروازه بان تیم گل گهر از دست داد . روی حرکت از سمت چپ و ارسال توپ به روی دروازه بود که ارسلان مطهری خود را در میانه محوطه جریمه به توپ رساند و می رفت تا با ضربه سر توپ را راهی طاق دروازه کند که واکنش عالی بشاگردی باعث شد تا توپ از زیر طاق دروازه بیرون کشیده شده و به گل تبدیل نشود .

در نیمه دوم مسابقه باز هم برتری از آن تیم استقلال بود و این تیم با حملات خود از جناح چپ ، توسط مهدی قائدی ، دفاع تیم گل گهر سیرجان را دچار مشکل کرده بود . در دقیقه 47 مسابقه روی یکی از همین موقعیت ها بود که قائدی توپ را با خود به داخل محوطه جریمه برد و بعد از از پیش رو برداشتن مدافع پیش رویش می رفت تا به توپ ضربه بزند اما حضور به موقع علیرضا ابراهیمی باعث شد تا توپ راهی کرنر شود .

اولین موقعیت جدی در نیمه دوم در دقیقه 58 مسابقه رخ داد که باز هم بشاگردی سر بلند از آن بیرون آمد . روی اشتباه خط دفاعی تیم گل گهر سیرجان بود که توپ در اختیار علی کریمی قرار گرفت و این بازیکن با یک پاس در عمق توپ را به ریگی رساند اما این بازیکن در ادامه می رفت تا با یک پاس در عرض توپ را به دیگر بازیکن استقلال برساند که دخالت دروازه بان مانع از عبور توپ شد .

اما بر خلاف جریان بازی این تیم گل گهر بود که به گل دست پیدا کرد . در دقیقه 61 مسابقه روی ارسال ضربه کرنر به روی دروازه توسط احمدرضا زنده روح بود که توپ به گادوین منشا رسید و این بازیکن با ضربه سر توپ را به تیرک دوم فرستاد و علیرضا ابراهیمی خود را به توپ رسانده و با یک ضربه سر محکم ، توپ را روانه دروازه تیم استقلال کرد تا سید حسین حسینی نیز راهی برای مهار توپ نداشته باشد و دروازه تیم استقلال باز شود .

تیم استقلال بعد از دریافت گل کاملا پیش کشید و می رفت تا تنها 2 دقیقه بعد گل تساوی را به ثمر برساند . باز هم روی حرکت مهدی قائدی بود که این بازیکن وارد محوطه جریمه شد و می رفت تا با یک ضربه دروازه را تهدید کند اما توپ با برخورد به پای مدافع تیم گل گهر تغییر مسیر داد و به ارسلا مطهری رسید و در حالی که دروازه تیم گل گهر خالی بود ، این بازیکن نتوانست خونسردی خود را حفظ کند و سریعا به توپ ضربه زد که توپ از کنار دروازه به بیرون رفت .

در ادامه مسابقه تیم استقلال حملات متعددی را به روی دروازه تیم گل گهر انجام داد که البته حضور به موقع مدافعین این تیم و آمادگی کامل دروازه بان تیم گل گهر در این مسابقه باعث شد تا دروازه این تیم تا پایان بازی بسته باقی بماند ، تا شاگردان مجید جلالی در پایان یک دیدار سخت و نفسگیر ، تیم استقلال را با نتیجه یک بر صفر شکست داده و به بردی بسیار ارزشمند دست پیدا کند .

 

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید