چلسی 2 – 1 تاتنهام ؛ پیروزی شاگرد در برابر استاد

به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار جذاب و تماشایی دو تیم چلسی و تاتنهام در ورزشگاه استمفورد بریج در هفته بیست و هفتم لیگ برتر انگلیس برگزار شد که طی آن تیم چلسی موفق شد با حداقل نتیجه به پیروزی رسیده و رتبه چهارمی خود را در جدول قطعی کرده و فاصله خود را با تاتنهام که در رتبه پنجم قرار دارد به چهار امتیاز برساند .

بازی در ابتدا با برتری تیم تاتنهام آغاز شد و این تیم می توانست در دقیقه 10 مسابقه به گل اول دست پیدا کند . روی حرکت لوسلسو و پاس او برای لوکاس مورا بود که این بازیکن با استفان برگواین یک دو به موقعی را انجام داد و که این بازیکن در ادامه توپ را به لوکاس مورا رساند و مورا می رفت تا با یک ضربه تماشایی دروازه را باز کند اما واکنش عالی از کابایرو مانع از باز شدن دروازه در همان دقایق ابتدایی بازی شد .

تنها 1 دقیقه بعد نوبت به تیم چلسی رسید تا روی فرار عالی میسون مونت به گل دست پیدا کند . روی حرکت از سمت چپ مارکوس آلونسو بود که توپ در ادامه با پاس در عمق این بازیکن به میسون مونت رسید و مونت می رفت تا با یک ضربه دقیق دروازه هوگو لوریس را باز کند اما این دروازه بان با یک واکنش به موقع توپ را راهی کرنر کرد .

اما تیم چلسی بالاخره در دقیقه 15 مسابقه به گل دست یافت . روی پاس در عمق استثنایی از جورجینیو بود که توپ در ادامه به اولیویه ژیرو رسید . این بازیکن با حرکت به سمت دروازه ضربه ای محکم را به توپ زد که با واکنش هوگو لوریس همراه شد اما روی ریباند توپ به راس بارکلی رسید و این بازی ساز تیم چلسی می رفت تا با یک ضربه چکشی به توپ دروازه را باز کند اما توپ به تیرک دروازه برخورد کرد و دوباره در اختیار ژیرو قرار گرفت تا این بازیکن دروازه تیم تاتنهام را بالاخره باز کند .

در دقیقه 22 مسابقه بود که روی یکی از حملات دیگر بازیکنان تیم چلسی ، این تیم می رفت تا گل دوم خود را به ثمر برساند . روی ارسال توپ به روی دروازه بود که توپ با عبور از همه بازیکنان داخل محوطه جریمه عبور کرد و در ادامه به مارکوس آلونسو رسید و این بازیکن می رفت تا با یک والی تماشایی دروازه را باز کند اما ضربه اش با اختلافی اندک از بالای دروازه به بیرون رفت تا همچنان بازی با همان تک گل ادامه یابد .

اما در نیمه دوم مسابقه تیم چلسی خیلی زود به گل دوم خود دست یافت . در دقیقه 48 مسابقه بود که روی به توپ رسیدن میسون مونت ، این بازیکن در ادامه با یک پاس در عرض توپ را به راس بارکلی رساند و بارکلی نیز توپ را در اختیار مارکوس آلونسو قرار داد و این بازیکن با یک شوت سرضرب و زمینی توپ را روانه دروازه تیم تاتنهام کرد تا توپ با عبور از کنار دستان هوگو لوریس وارد دروازه شود و حساب کار دو بر صفر به سود تیم چلسی گردد .

در ادامه تیم چلسی می توانست در دقیقه 79 به گل سوم خود نیز دست یابد . روی حرکت میسون مونت و دریبل تماشایی این بازیکن و از پیش روی برداشتن یان فرتونگن ، این بازیکن با یک پاس در عمق عالی توپ را به تامی آبراهام رساند و این بازیکن می رفت تا با یک ضربه ساده به توپ دروازه را باز کند اما ضربه آبراهام با واکنش عالی هوگو لوریس همراه شد و توپ وارد دروازه نشد .

اما در دقیقه 82 ، مارکوس آلونسو می رفت تا خودش را دو گله کند . روی یک ضربه آزاد نزدیک محوطه جریمه بود که مارکوس آلونسو پشت توپ ایستاد و می رفت تا با یک ضربه دقیق به توپ دروازه را برای بار سوم باز کند اما ضربه اش با برخورد به تیرک افقی دروازه راهی به گل نیافت تا همچنان بازی با همان دو گل ادامه یابد .

اما تنها 1 دقیقه بعد تیم تاتنهام توانست یکی از گل ها را جبران کند . روی فرار اریک لاملا از سمت چپ بود که این بازیکن وارد محوطه جریمه شد و می رفت تا با یک پاس در عرض توپ را در اختیار دیگر مهاجمان تیمش قرار دهد اما پاسش در بین راه به آنتونیو رودیگر برخورد کرد و کابایرو نتوانست مانع از ورود توپ به دروازه شود تا دروازه تیم چلسی توسط بازیکن خودی این تیم باز شود و حساب کار دو بر یک شود .

در نهایت نیز بازی با نتیجه دو بر یک به سود تیم چلسی به اتمام رسید تا این تیم همچنان در رده چهارم جدول ثابت باقی بماند و نبرد شاگرد و استاد را ، فرانک لمپارد پیروز شده و بتواند خودش را در پیش استادش خوزه مورینیو سربلند کند .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید