جدول آخرین نتایج انتخابات مجلس تا ساعت 21:20 شنبه

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ با رای‌گیری در ۵۵ هزار شعبه اخذ رای در سراسر ایران برگزار و نتایج ۴۱ حوزه انتخابیه مشخص شده است.

جدول آخرین نتایج انتخابات مجلس - The table for the latest legislative election results

جدول آخرین نتایج انتخابات مجلس – The table for the latest legislative election results

به گزارش آسمونی : طبق اعلام سید اسماعیل موسوی سخنگو و دبیر ستاد انتخابات کشور نتایج شمارش آراء در ۴۱ حوزه انتخابیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا ساعت ۹:۳۰ صبح شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ اعلام شد.

بر اساس نتایج شمارش آرای حوزه انتخابیه بیجار استان کردستان، هیچ یک از کاندیداهای این حوزه انتخابیه موفق به کسب حد نصاب یک پنجم آرای صحیح نشدند و انتخابات در این حوزه به مرحله دوم کشیده شده است.

جداول زیر به تفکیک استان‌ها و حوزه‌های انتخابیه، نمایندگان منتخب مجلس یازدهم را نشان می‌دهد (این جداول بر اساس اعلام رسمی نتایج توسط وزارت کشور، تکمیل می‌شوند):

در این جداول حوزه‌های انتخابیه‌ای که انتخابات در آن‌ها به مرحله دوم کشیده شده است، آرا در کنار نام منتخب آمده است و در مواردی که کاندیدا حائز اکثریت آرا شده تنها به تعداد رای اشاره شده است.

*استان آذربایجان‌شرقی

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۱تبریز، آذرشهر و اسکو
۲تبریز، آذرشهر و اسکو
۳تبریز، آذرشهر و اسکو
۴تبریز، آذرشهر و اسکو
۵تبریز، آذرشهر و اسکو
۶تبریز، آذرشهر و اسکو
۷بستان‌آبادغلامرضا نوری‌قزلجه۱۷.۱۲۷
۸ملکانسید علی موسوی۲۰.۱۴۰
۹شبسترجعفر راستی۱۲.۵۹۶
۱۰سرابیوسف داوودی۲۰.۲۰۸
۱۱میانهمهدی اسماعیلی۱۶.۸۶۶
۱۲میانهعلی شامی (۱۱.۷۰۳) و بهنام صفایی (۱۱.۰۳۴)مرحله دوم
۱۳اهر و هریساحمد محرم‌زاده‌یخفروزان۲۹.۸۲۶
۱۴کلیبر، خداآفرین و بخش هوراندحسین حاتمی۱۷.۶۲۵
۱۵هشترود و چاراویماقسید حمزه امینی۱۴.۲۷۷
۱۶بنابمحمد باقری۲۲.۵۴۴
۱۷ورزقانالله‌ویردی دهقان۲۲.۸۲۴
۱۸مرند و جلفامعصومه پاشایی‌بهرام۴۰.۲۹۴
۱۹مراغه و عجب‌شیرعلی علیزاده۴۴.۶۹۱

*استان آذربایجان‌غربی

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۲۰ارومیهسید سلمان ذاکر۱۳۸.۴۳۶
۲۱ارومیهروح‌الله حضرت‌پورطلاتپه۸۶.۹۱۰
۲۲ارومیهوحید جلال‌زاده۸۰.۰۹۴
۲۳سلماسیعقوب رضازاده۲۴.۷۶۷
۲۴مهابادجلال محمودزاده۱۹.۳۰۴
۲۵میاندوآبمهدی عیسی‌زاده۴۳.۰۱۶
۲۶شاهین‌دژ و تکاب
۲۷نقده و اشنویهعلی زنجانی‌حسنلویی۷۸.۶۷۳
۲۸خوی و چایپارهعادل نجف‌زاده۶۸.۴۹۸
۲۹پیرانشهر و سردشتکمال حسین‌پور۳۵.۶۹۷
۳۰بوکانانور حبیب‌زاده‌بوکانی۲۶.۹۶۵
۳۱ماکو، چالدران، پلدشت و شوطمحمد علیپور۲۰.۱۳۰

*استان اردبیل

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۳۲اردبیل، نمین، نیر و سرعین
۳۳اردبیل، نمین، نیر و سرعین
۳۴اردبیل، نمین، نیر و سرعین
۳۵مشکین‌شهرمحمود عباس‌زاده۳۲.۲۵۴
۳۶پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوزعباس جهانگیرزاده۲۴.۷۷۲
۳۷خلخال و کوثرسید غنی نظری‌خانقاه۲۲.۴۸۹
۳۸گرمیولی اسماعیلی۲۴.۱۶۹

*استان اصفهان

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۳۹اصفهان
۴۰اصفهان
۴۱اصفهان
۴۲اصفهان
۴۳اصفهان
۴۴نجف‌آباد، تیران و کرونابوالفضل ابوترابی۵۷.۷۰۰
۴۵فریدن، چادگان، فریدونشهر، بویین و میاندشتحسین محمدصالحی‌دارانی۲۶.۹۲۰
۴۶مبارکهپروین صالحی‌مبارکه۱۲.۰۷۵
۴۷اردستانسید صادق طباطبایی‌نژاد۱۳.۲۲۹
۴۸شاهین‌شهر، میمه و برخوارحسینعلی حاجی‌دلیگانی۶۳.۷۷۰
۴۹شهرضا و دهاقانسمیه محمودی۲۰.۵۴۲
۵۰خمینی‌شهرمحمدتقی نقدعلی۳۶.۰۵۵
۵۱نایین، خور و بیابانکالهام آزاد۸.۵۷۰
۵۲سمیرمرحیم کریمی (۵.۹۵۹) و اصغر سلیمی (۵.۹۰۸)مرحله دوم
۵۳نطنز و بخش قمصررحمت‌الله فیروزی‌پوربادی۱۱.۲۵۱
۵۴لنجانعلی یوسف‌پور (۹.۵۵۸) و حسین رجایی‌ریزی (۸.۶۴۶)مرحله دوم
۵۵کاشان و آران بیدگلسید جواد ساداتی‌نژاد۸۸.۹۴۶
۵۶فلاورجانسید ناصر موسوی‌لارگانی۲۶.۹۰۲
۵۷گلپایگیان و خوانسارمسعود خاتمی۲۱.۴۷۱

*استان البرز

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۵۸کرج، اشتهارد و فردیسمهدی عسگری۸۷.۸۰۸
۵۹کرج، اشتهارد و فردیسفاطمه آجورلو (۶۱.۰۵۸) و علیرضا عباسی (۵۲.۷۲۶)مرحله دوم
۶۰ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقانعلی حدادی۴۳.۲۳۳

*استان ایلام

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۶۱ایلام، ایوان، چرداول، سیروان، ملکشاهی و مهرانعلی‌اکبر بسطامی۴۲.۲۹۶
۶۲ایلام، ایوان، چرداول، سیروان، ملکشاهی و مهرانسارا فلاحی۳۶.۹۰۹
۶۳دهلران، دره‌شهر، آبدانان و بدرهبهزاد علیزاده (۱۸.۵۰۵) و صادق کرمی (۱۶.۳۷۲)مرحله دوم

*استان بوشهر

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۶۴کنگان، دیر، جم و عسلویهموسی احمدی۳۸.۹۹۸
۶۵دشتی و تنگستانغلامحسین کرمی۲۹.۰۵۷
۶۶بوشهر، گناوه و دیلم
۶۷دشتستانابراهیم رضایی۳۶.۵۸۱

*استان تهران

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۶۸تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیسمحمدباقر قالیبافبدون آمار
۶۹تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیسسید مصطفی آقامیرسلیمبدون آمار
۷۰تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیسمرتضی آقاتهرانیبدون آمار
۷۱تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیسالیاس نادرانبدون آمار
۷۲تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیسسید محسن دهنویبدون آمار
۷۳تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیسسید محمود نبویانبدون آمار
۷۴تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیسسید احسان خاندوزیبدون آمار
۷۵تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیسمحسن پیرهادیبدون آمار
۷۶تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیساقبال شاکریبدون آمار
۷۷تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیسابوالفضل عموییبدون آمار
۷۸تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیسفاطمه رهبربدون آمار
۷۹تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیسمجتبی توانگربدون آمار
۸۰تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیسبیژن نوباوه‌وطنبدون آمار
۸۱تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیسروح‌الله ایزدی‌خواهبدون آمار
۸۲تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیساحمد نادریبدون آمار
۸۳تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیسعبدالحسین روح‌الامینیبدون آمار
۸۴تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیسسید نظام‌الدین موسویبدون آمار
۸۵تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیسزهره الهیانبدون آمار
۸۶تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیسمالک شریعتیبدون آمار
۸۷تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیسمهدی شریفیانبدون آمار
۸۸تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیسسید رضا تقویبدون آمار
۸۹تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیسسمیه رفیعیبدون آمار
۹۰تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیسسید علی یزدی‌خواهبدون آمار
۹۱تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیسعلی خضریانبدون آمار
۹۲تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیسفاطمه قاسمپوربدون آمار
۹۳تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیسرضا تقی‌پوربدون آمار
۹۴تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیسمجتبی رضاخواهبدون آمار
۹۵تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیسغلامحسین رضوانیبدون آمار
۹۶تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیسزهره لاجوردیبدون آمار
۹۷تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیسعزت‌الله اکبری‌تالارپشتیبدون آمار
۹۸دماوند و فیروزکوهسید احمد رسولی‌نژاد۱۵.۸۵۶
۹۹رباط‌کریم و بهارستان
۱۰۰ورامین، پیشوا و قرچک
۱۰۱شهریار، قدس و ملارد
۱۰۲پاکدشتفرهاد بشیری۳۷.۲۲۷

نتایج تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس تا ساعت ۱۹:۱۵ شنبه ۳ اسفند است و قطعی نیست.

*استان چهارمحال‌وبختیاری

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۱۰۳لردگان و خانمیرزاحسین بامیری۳۱.۴۱۴
۱۰۴شهرکرد، بن و ساماناحمد راستینه‌هفشجانی۳۵.۸۷۹
۱۰۵بروجنامیرقلی جعفری‌بروجنی۱۱.۸۶۳
۱۰۶اردل و فارسان و کوهرنگ و کیارقدرت‌الله حمزه‌شلمزاری۳۹.۸۰۹

*استان خراسان‌جنوبی

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۱۰۷بیرجند، درمیان و خوسفحسین خسروی‌اسفزار۷۲.۸۷۲
۱۰۸فردوس، سرایان، طبس و بشرویهمجید نصیرایی۳۷.۳۳۴
۱۰۹نهبندان و سربیشهمصطفی نخعی۱۷.۳۴۱
۱۱۰قائنات و زیرکوهسلمان اسحاقی۲۱.۹۳۴

*استان خراسان‌شمالی

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۱۱۱بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان
۱۱۲بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان
۱۱۳شیروانعلی جدی۲۸.۷۷۹
۱۱۴اسفراینامان‌الله حسین‌پور۱۹.۳۱۲

*استان خراسان‌رضوی

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۱۱۵مشهد و کلات
۱۱۶مشهد و کلات
۱۱۷مشهد و کلات
۱۱۸مشهد و کلات
۱۱۹مشهد و کلات
۱۲۰تربت‌جام، تایباد، باخزر و صالح‌آبادجلیل رحیمی‌جهان‌آبادی۹۸.۲۴۸
۱۲۱کاشمر، بردسکن و خلیل‌آبادجواد نیک‌بین۲۹.۴۸۷
۱۲۲تربت‌حیدریه، مه، ولات و زاوهمحسن زنگنه۵۶.۷۰۶
۱۲۳چناران، بینالود و طرقبه شاندیزحسین عباس‌زاده۲۳.۳۱۶
۱۲۴گناباد و بجستانمحمد صفایی‌دلویی۲۳.۶۰۷
۱۲۵سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزنعلی‌اصغر عنابستانی۸۰.۰۲۸
۱۲۶سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزنبهروز محبی‌نجم‌آبادی۶۷.۵۸۲
۱۲۷نیشابور و فیروزه
۱۲۸نیشابور و فیروزه
۱۲۹فریمان، سرخس، بخش‌های احمدآباد و رضویهسید احسان قاضی‌زاده‌هاشمی۵۶.۴۵۴
۱۳۰قوچان و فاروجعلی آذری۴۴.۰۳۳
۱۳۱درگزحسن رزمیان‌مقدم۹.۱۸۴
۱۳۲خواف و رشتخواراکبر احمدپور۶۳.۹۹۴

*استان خوزستان

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۱۳۳اهواز، باوی، حمیدیه و کارون
۱۳۴اهواز، باوی، حمیدیه و کارون
۱۳۵اهواز، باوی، حمیدیه و کارون
۱۳۶آبادانمحمد مولوی۳۵.۰۰۵
۱۳۷آبادانمجتبی محفوظی۲۱.۴۰۲
۱۳۸آبادانجلیل مختار۱۹.۸۴۲
۱۳۹بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان و بخش جولکیحبیب آغاجری۳۰.۴۳۰
۱۴۰رامهرمز و رامشیرابراهیم متینیان۲۴.۵۱۹
۱۴۱دزفولسید احمد آرایی۹۹.۱۰۴
۱۴۲شادگانمجید ناصری‌نژاد۱۲.۰۵۵
۱۴۳مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا
۱۴۴اندیمشکفریدون حسنوند۲۳.۸۲۴
۱۴۵ایذه و باغملکعبدالله ایزدپناه۳۳.۲۸۰
۱۴۶شوشتر و گتوند
۱۴۷خرمشهرسید لفته احمدنژاد۹.۶۳۸
۱۴۸بهبهان و آغاجری
۱۴۹دشت آزادگان و هویزهقاسم ساعدی۱۹.۵۸۹
۱۵۰شوشمحمد کعب‌عمیر۲۳.۳۵۸

*استان زنجان

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۱۵۱زنجان و طارم
۱۵۲زنجان و طارم
۱۵۳ابهر، خرمدره و سلطانیهحسین‌ شجاعی‌علی‌آبادی۱۹.۴۵۴
۱۵۴ماه‌نشان، ایجرود، دهستان‌های بوغداکندی و قلتوقسید مرتضی خاتمی۱۷.۷۶۳
۱۵۵خدابندهسید البرز حسینی۳۰.۸۵۲

*استان سمنان

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۱۵۶شاهرود، میامی و بسطامعلی اصغر خانی۳۴.۰۸۳
۱۵۷سمنان، مهدی‌شهر و سرخهعباس گلرو۳۲.۴۱۱
۱۵۸دامغانعلی‌اکبر علیزاده‌برمی۱۱.۰۲۱
۱۵۹گرمسار و آراداناردشیر مطهری۱۳.۱۳۰

*استان سیستان‌وبلوچستان

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۱۶۰زاهدانحسینعلی شهریاری۶۵.۰۴۲
۱۶۱زاهدانفداحسین مالکی۶۳.۲۷۷
۱۶۲زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامونمحمد سرگزی۷۶.۶۸۴
۱۶۳زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامونحبیب‌الله دهمرده۶۴.۳۱۴
۱۶۴چابهار، کنارک، قصرقند شهر و بخش مرکزی نیک‌شهرمعین‌الدین سعیدی۹۰.۸۶۳
۱۶۵خاش، میرجاوه و بخش‌های نصرت‌آباد و کوریناسماعیل حسین‌زهی۴۳.۱۴۸
۱۶۶ایرانشهر، دلگان، بمپور، سرباز، فنوج و بخشهای بنت، لاشار، اهوران و اشارعبدالناصر درخشان۹۵.۸۹۶
۱۶۷سراوان، سیب، سوران و مهرستانملک فاضلی۴۳.۵۳۰

*استان فارس

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۱۶۸شیراز و زرقانعلیرضا پاک‌فطرت۱۹۳.۷۹۰
۱۶۹شیراز و زرقانروح‌الله نجابت۱۲۲.۸۰۷
۱۷۰شیراز و زرقانجعفر قادری۱۱۶.۶۸۴
۱۷۱شیراز و زرقانابراهیم عزیزی۱۱۴.۳۲۹
۱۷۲داراب و زرین‌دشتمحمدجواد عسگری۵۰.۹۷۹
۱۷۳سروستان، کوار و خرامهعبدالعلی رحیمی‌مظفری۳۷.۷۷۱
۱۷۴مرودشت، ارسنجان و پاسارگادجلال رشیدی‌کوچی۳۲.۴۶۹
۱۷۵لارستان، خنج، گراش و اوزحسین حسین‌زاده۲۸.۳۹۹
۱۷۶فساحجت‌الله فیروزی۳۲.۳۱۹
۱۷۷جهرم و خفرمحمدرضا رضایی‌کوچی۳۹.۹۴۰
۱۷۸آباده، بوانات، خرم‌بید و سرچهانرحیم زارع۲۶.۳۰۶
۱۷۹نی‌ریز، استهبان و بختگانفرهاد طهماسبی۲۸.۸۴۷
۱۸۰ممسنی و رستممجید انصاری۵۰.۰۰۸
۱۸۱اقلیدمسلم صالحی۱۴.۵۸۰
۱۸۲فیروزآباد، فراش‌بند، قیر و کارزینمحمدمهدی فروردین۲۹.۶۶۱
۱۸۳کازرون و کوه‌چنارفریدون عباسی‌دوانی۲۷.۹۱۹
۱۸۴لامرد و مهر
۱۸۵سپیدان و بیضاء

*استان قزوین

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۱۸۶قزوین، آبیک و البرزفاطمه محمدبیگی۱۰۸.۹۲۴
۱۸۷قزوین، آبیک و البرزلطف‌الله سیاه‌کلی۸۳.۵۵۵
۱۸۸تاکستانرجب رحمانی۲۶.۰۴۵
۱۸۹بوئین‌زهرا و آوجروح‌الله عباسپور۳۷.۵۸۹

*استان قم

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۱۹۰قماحمد امیرآبادی‌فراهانی۲۱۸.۳۱۵
۱۹۱قممجتبی ذوالنوری۲۰۴.۷۵۸
۱۹۲قمعلیرضا زاکانی۱۹۰.۴۲۲

*استان کردستان

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۱۹۳سنندج و دیواندرهسید مهدی فرشادان۳۵.۷۱۶
۱۹۴سنندج و دیواندرهمحسن فتحی۳۲.۵۱۸
۱۹۵بیجارحمدالله کریمی (۶.۸۴۷) و علیرضا زندیان (۵.۸۳۷)مرحله دوم
۱۹۶سقز و بانهبهزاد رحیمی۳۴.۴۳۹
۱۹۷قروه و دهگلانپرویز اوسطی۱۷.۱۹۶
۱۹۸مریوان و سروآباد

*استان کرمان

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۱۹۹کرمان و راورمحمدرضا پورابراهیمی‌داورزنی۱۳۰.۱۹۵
۲۰۰کرمان و راورمحمدمهدی زاهدی۹۰.۷۱۴
۲۰۱رفسنجان و انارحسین جلالی۵۳.۷۸۸
۲۰۲زرند و کوهبنانعفت شریعتی‌کوهبنانی۴۴.۴۵۳
۲۰۳کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریابمنصور شکراللهی۱۰۵.۱۴۷
۲۰۴سیرجان و بردسیرحسن پوربیگلری۴۸.۸۶۴
۲۰۵جیرفت و عنبرآبادذبیح‌الله اعظمی‌ساردویی۵۳.۲۰۲
۲۰۶بم، ریگان، فهرج و نرماشیرموسی غضنفرآبادی۷۹.۳۹۲
۲۰۷شهر بابکمصطفی رضاحسینی‌قطب‌آبادی۱۳.۳۵۰
۲۰۸بافت، رابر و ارزوئیهصمدالله الله‌محمدی۱۸.۰۰۲

*استان کرمانشاه

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۲۰۹کرمانشاه
۲۱۰کرمانشاه
۲۱۱کرمانشاه
۲۱۲کنگاور، صحنه و هرسین
۲۱۳اسلام‌آباد غرب و دالاهومجتبی بخشی‌پور (۱۴.۳۴۹) و نادر نادری (۱۳.۱۲۷)مرحله دوم
۲۱۴قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغربشهریار حیدری۲۷.۸۰۱
۲۱۵سنقرسید جواد حسینی‌کیا۱۰.۹۳۵
۲۱۶پاوه، جوانرود، ثلاث‌باباجانی و روانسرآرش زره‌تن‌لهونی۳۰.۶۱۶

*‌استان کهگیلویه‌وبویراحمد

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۲۱۷کهگیلویه، بهمئی، چرام و لندهسید محمد موحد۷۵.۸۵۱
۲۱۸گچساران و باشت
۲۱۹بویراحمد و دنامهدی روشنفکر۶۶.۵۹۹

*استان گلستان

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۲۲۰گرگان و آق‌قلارمضانعلی سنگدوینی۵۳.۱۰۰
۲۲۱گرگان و آق‌قلاغلامرضا منتظری۴۰.۸۹۳
۲۲۲مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپهرضا آریان‌پور۴۲.۹۴۷
۲۲۳رامیان و آزادشهرغلامعلی کوهساری۳۸.۶۱۵
۲۲۴گنبد کاووسامامقلیچ شادمهر۳۱.۸۲۶
۲۲۵علی‌آبادرحمت‌الله نوروزی۳۵.۹۰۷
۲۲۶کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشانعبدالجلال ایری (۲۱.۲۰۶) و رجب محمدآبادی (۱۴.۹۸۳)مرحله دوم

*استان گیلان

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۲۲۷رشتجبار کوچکی‌نژاد۵۰.۶۸۵
۲۲۸رشتسید علی آقازاده‌دافساری۴۷.۰۵۷
۲۲۹رشتمحمدرضا احمدی۳۳.۹۹۲
۲۳۰لنگرودپرویز محمدنژاد قاضی‌محله۲۲۶۳۳
۲۳۱رودبارمهرداد گودرزوندچگینی۱۶.۱۹۹
۲۳۲بندر انزلیاحمد دنیامالی۱۶.۷۳۵
۲۳۳صومعه‌سرا
۲۳۴رودسر و املشمحمد صفری‌ملک‌میان۲۵.۴۷۴
۲۳۵تالش، رضوان‌شهر و ماسالحسن محمدیاری۳۰.۸۲۷
۲۳۶فومن و شفتخلیل بهروزی‌فر۴۷.۸۵۱
۲۳۷آستانه اشرفیهمحمدعلی رمضانی‌دستک۱۳.۹۴۸
۲۳۸لاهیجان و سیاهکلرسول فرخی‌میکال۱۸.۶۲۰
۲۳۹آستاراغلامرضا مرحبا۱۴.۸۳۴

*استان لرستان

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۲۴۰خرم‌آباد، چگنی و دورهمرتضی محمودوند۴۳.۸۳۴
۲۴۱خرم‌آباد، چگنی و دورهمهرداد ویس‌کرمی۳۸.۰۷۷
۲۴۲بروجردعباس گودرزی۴۹.۱۷۰
۲۴۳بروجردفاطمه مقصودی۱۷.۸۹۱
۲۴۴الیگودرزمحمد خدابخشی۲۹.۳۸۱
۲۴۵دلفان و سلسلهیحیی ابراهیمی۲۹.۴۴۶
۲۴۶دورود و ازناحسین گودرزی۲۸.۴۳۰
۲۴۷پلدخترسید حمیدرضا کاظمی۲۵.۶۸۹
۲۴۸کوهدشت و رومشگان

*استان مازندران

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۲۴۹ساری و میان‌دورودمنصورعلی زارعی‌کیاپی۶۶.۲۲۵
۲۵۰ساری و میان‌دورودعلی بابایی‌کارنامی۴۲.۰۲۶
۲۵۱قائمشهر، سوادکوه، جویبار سیمرغ، و سوادکوه‌شمالیکیوان مرادیان‌کوچکسرایی۶۱.۹۸۰
۲۵۲قائمشهر، سوادکوه، جویبار سیمرغ، و سوادکوه‌شمالیکمال علی‌پورخنکداری۵۷.۸۲۳
۲۵۳نوشهر، چالوس و کلاردشتمحمدعلی محسنی‌بندپی۲۴.۰۹۲
۲۵۴نور و محمودآبادولی‌الله فرزانه۳۵.۳۴۷
۲۵۵بهشهر، نکا و گلوگاهغلامرضا شریعتی‌اندراتی۵۷.۹۴۵
۲۵۶بابلعلی کریمی‌فیروزجایی۵۳.۵۶۹
۲۵۷بابلمهدی سعادتی بیشه‌سرس۵۰.۷۲۳
۲۵۸بابلسر و فریدونکنارعلی‌اصغر باقرزاده۳۰.۴۳۰
۲۵۹آملرضا حاجی‌پور۵۷.۹۵۱
۲۶۰تنکابن، رامسر و عباس‌آبادسید شمس‌الدین حسینی۴۴.۹۷۳

*استان مرکزی

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۲۶۱اراک، کمیجان و خندابعلی‌اکبر کریمی۷۶.۳۸۷
۲۶۲اراک، کمیجان و خندابمحمدحسن اصغری۵۴.۹۷۹
۲۶۳خمینعلیرضا نظری۱۵.۱۵۷
۲۶۴محلات و دلیجانعلیرضا سلیمی۱۰.۴۷۱
۲۶۵تفرش، آشتیان و فراهانسینا کمال‌خانی۱۳.۷۵۲
۲۶۶شازندمحمود احمدی‌بیغش۲۴.۴۵۲
۲۶۷ساوه و زرندیهمحمد سبزی۲۷.۵۴۴

*استان هرمزگان

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۲۶۸بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیراحمد مرادی۱۶۷.۰۸۴
۲۶۹بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیرمحمد آشوری‌تازیانی۹۳.۸۴۲
۲۷۰بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیرمنصور آرامی۸۷.۸۷۰
۲۷۱بندر لنگه، بستک و پارسیاناحمد جباری۳۰.۷۰۲
۲۷۲میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگردحسین رئیسی۱۰۳.۴۷۰

*استان همدان

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۲۷۳همدان و فامنین
۲۷۴همدان و فامنین
۲۷۵ملایراحد آزادی‌خواه۳۶.۴۷۸
۲۷۶ملایرهادی بیگی‌نژاد۲۲.۰۶۲
۲۷۷بهار و کبودرآهنگ
۲۷۸رزن و درگزینحسن لطفی۱۹.۸۶۵
۲۷۹نهاوندعلیرضا شهبازی۱۸.۵۷۸
۲۸۰اسدآبادکیومرث سرمدی‌واله۲۶.۱۱۱
۲۸۱تویسرکانمحمدمهدی مفتح۱۶.۲۵۸

*استان یزد

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۲۸۲یزد، اشکذر و بخش ندوشن و دهستان سورکمحمدصالح جوکار۱۰۵.۵۴۹
۲۸۳اردکانمحمدرضا دشتی‌اردکانی۱۸.۸۴۸
۲۸۴مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهابادمحمدرضا صباغیان‌بافقی۲۶.۸۶۵
۲۸۵تفت و میبدسید جلیل میرمحمدی‌میبدی۲۰.۲۸۶

*اقلیت‌های مذهبی

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۲۸۶زرتشتیاناسفندیار اختیاری کسنویه‌یزد۳.۴۶۸
۲۸۷کلیمیانهمایون سامه‌یح نجف‌آبادی۱.۲۶۱
۲۸۸مسیحیان ارمنی جنوب ایرانروبرت بگلریان۱.۱۵۸
۲۸۹مسیحیان ارمنی شمال ایران
۲۹۰مسیحیان آشوری و کلدانی

این جداول بر اساس اعلام‌ تدریجی نتایج توسط ستاد انتخابات کشور تا ساعت ۲۱:۲۰ شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ بروزرسانی شده و نتایج مندرج در آن (به جز حوزه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس) قطعی و نهایی است.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ایسنا

نظر خودتان را ارسال کنید