شایعه ویروس کرونا در قروه تکذیب شد

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: تا کنون هیچ موردی از ابتلا به ویروس کرونا در شهرستان قروه مشاهده نشده است.

شایعه ویروس کرونا در قروه تکذیب شد - Corona virus rumor in Qorveh denied

شایعه ویروس کرونا در قروه تکذیب شد – Corona virus rumor in Qorveh denied

به گزارش آسمونی : آرزو فلاحی ۲ اسفند بنا به شایعات موجود در روز دوم اسفند مبنی بر مشاهده ویروس کرونا در شهرستان قروه، اظهار کرد: تاکنون موردی از ابتلا به ویروس کرونا در سطح استان گزارش نشده است.

وی با اشاره به اینکه گروهی با ایجاد شایعه در مورد ویروس کرونا به دنبال منافع خود هستند، افزود: مردم استان به شایعات در مورد این بیماری توجه نکنند و مطمئن باشند اگر مسئله ای در کردستان مشاهده شود بلافاصله از طریق روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی به خبرگزاری های استان، اطلاع داده و مردم را در جریان کامل امور قرار خواهیم داد. بنابراین مردم با مطالب کذب ارائه شده در فضای مجازی نگران نشوند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان، با توجه به عملکرد رسانه ها در پرداختن به ویروس کرونا، خاطرنشان کرد: لازم است رسانه ها با انتشار لحظه ای اخبار و اطلاعات در باره این ویروس و پاسخ به شایعات شبکه های اجتماعی اعتماد مردم را جلب کنند و در این رابطه نیز یاری گر اخبار موثق دانشگاه علوم پزشکی کردستان باشند.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ایسنا

نظر خودتان را ارسال کنید