جلسه مسئولان قم درباره ویروس کرونا هنوز ادامه دارد

جلسات سخت و فشرده مسئولان در قم در خصوص تعیین وضعیت استان در شرایط حساس کنونی در حال برگزاری است.

جلسه مسئولان قم درباره ویروس کرونا هنوز ادامه دارد - Qom officials' meeting on the Corona virus is still ongoing

جلسه مسئولان قم درباره ویروس کرونا هنوز ادامه دارد – Qom officials’ meeting on the Corona virus is still ongoing

به زارش آسمونی : پس از شیوع بیماری کرونا و مثبت اعلام شدن نمونه‌های تایید شده از سوی مقامات علوم پزشکی و وزارت بهداشت، از غروب روز گذشته جلسات سخت و فشرده مدیران استان و معاون وزیر بهداشت در خصوص کنترل این بیماری برگزار شده است.

دو بیمارستان در قم برای قرنطینه مبتلایان به این بیماری اختصاص یافته است. تلاش‌های پیشگیرانه و کنترلی و نشر این مباحث و مطالب از سوی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، تعطیلی مدارس و دانشگاه‌های استان در روز پنجشنبه، ورود گسترده ماسک به قم، تلاش برای خالی کردن مناطق پرتردد و… از جمله اقدامات سریعی بود که در این زمینه انجام شد.

در همین رابطه شایعه‌های بسیاری مبنی بر تعویق انتخابات در قم، تعطیلی گسترده مدارس و دانشگاه‌ها و حتی قرنطینه شدن کامل شهر قم در فضای مجازی دست به دست و نقل به نقل می‌شد که همین مسایل باعث شد که ستاد بحران زیستی استان قم با حضور مدیران ارشد ملی و استانی برگزار شود.

اعلام دیشب استاندار قم مبنی بر عدم اظهار نظر هریک از مدیران در این خصوص غیر از رئیس دانشگاه علوم پزشکی باعث شد که اخبار به شکل کاملا قطره چکانی به رسانه‌ها تزریق شود. تصمیمات مهم هم اکنون در جلسات استانداری در حال اتخاذ است که به محض اطلاع از این تصمیمات نتایج به اطلاع عموم می‌رسد.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ایسنا

نظر خودتان را ارسال کنید