لیگ قهرمانان اروپا ؛ اتلتیکومادرید 1 – 1 لیورپول ؛ لیگ برتر با چمپیونزلیگ فرق دارد آقای کلوپ !

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار رفت یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا بین دو تیم اتلتیکو مادرید و لیورپول در ورزشگاه واندا مترو پولیناتو شهر مادرید برگزار شد که طی آن تیم اتلتیکو مادرید موفق شد با تک گل سائول از سد تیم پر آوازه این روز های لیگ برتر عبور کرده و به پیروزی بسیار ارزشمند دست پیدا کند .

تیم اتلتیکو مادرید از همان ابتدای بازی را کاملا هجومی آغاز کرد و موفق شد در همان دقیقه 4 مسابقه به گل دست یابد . روی ارسال کرنر به روی دروازه توسط کوکه بود که توپ با برخورد به پای فابینیو ، تغییر مسیر داد و در تیر اول به سائول نیگز رسید و این بازیکن موفق شد با یک ضربه تمام کننده ، دروازه تیم لیورپول را باز کند تا حساب کار یک بر صفر به سود شاگردان دیگو سیمئونه شود .

اما تیم لیورپول در دقیقه 25 به گل تساوی دست یافت اما به دلیل آفساید گل پذیرفته نشد . روی پرس شدیدی که بازیکنان تیم لیورپول انجام دادند ، توپ به اوبلاک رسید اما این بازیکن نتوانست توپ را به خوبی دور کند و توپ به محمد صلاح رسید اما کنترل اشتباه این بازیکن باعث شد توپ به فیرمینو برسد که در آفساید قرار داشت و در ادامه پاس فیرمینو به صلاح باعث شد که دروازه باز شود اما آفساید فیرمینو باعث شد تا گل پذیرفته نشود .

تیم لیورپول در دقیقه 35 می توانست گل تساوی را به ثمر برساند . روی حرکت سادیو مانه از سمت چپ بود که این بازیکن وارد محوطه جریمه شد و با یک پاس فیرمینو را صاحب توپ کرد و فیرمینو نیز در ادامه توپ را به محمد صلاح رساند ، صلاح نیز با یک شوت سر ضرب می رفت تا دروازه را باز کند اما توپ با برخورد به سر مدافع تیم اتلتیکو مادرید ، راهی کرنر شد تا همچنان بازی با تک گل سائول نیگز به سود تیم اتلتیکو مادرید دنبال شود .

اما تیم اتلتیکو مادرید در نیمه دوم می توانست کار را برای تیم لیورپول به اتمام برساند . روی اشتباه خط دفاعی تیم لیورپول بود که روی حرکت از سمت چپ توماس لمار بود که این بازیکن با سرعت بالای خود به سمت دروازه تیم لیورپول حمله کرد و با ارسال توپ به روی دروازه ، توپ را در اختیار آلوارو موراتا قرار داد اما دخالت به موقع اندرو رابرتسون باعث شد تا موراتا لیز خورده و نتواند ضربه نهایی را به توپ بزند و توپ در ادامه دور شد .

اما در دقیقه 72 تیم لیورپول باز هم می توانست دروازه تیم اتلتیکو مادرید را باز کند اما در شبی کابوس وار ، توان تمام کنندگی خود را از دست داده بود . روی حرکت دیوک اوریگی درون محوطه جریمه تیم اتلتیکو مادرید بود که ارسال این بازیکن با عبور از مدافعین تیم اتلتیکو مادرید به جوردن هندرسون رسید اما این بازیکن نتوانست با ضربه والی خود دروازه اوبلاک را باز کند و ضربه اش از کنار دروازه به بیرون رفت .

در نهایت بازی با برتری تک گله تیم اتلتیکو مادرید به اتمام رسید تا این تیم بتواند با خیالی آسوده تر راهی آنفیلد برای بازی برگشت شده و باید از اشتباه سال پیش خود در برابر تیم یوونتوس درس گرفته باشد .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید