نوریچ سیتی 0 – 1 لیورپول ؛ تساوی هم قبول نیست ، فقط برد !

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم نوریچ سیتی و لیورپول در هفته بیست و ششم لیگ برتر انگلیس برگزار شد که طی آن تیم لیورپول موفق شد با تک گل سادیو مانه ، از سد تیم انتهای جدولی نوریچ سیتی عبور کرده و هفدهمین برد متوالی خود را در لیگ برتر انگلیس کسب کند .

بازی در ابتدا با برتری تیم لیورپول آغاز شد و این تیم می توانست در دقیقه 10 مسابقه به گل دست پیدا کند . روی ارسال بلند به درون محوطه جریمه بود که روبرتو فیرمینو با یک کنترل فوق العاده ، موفق شد توپ را بدست آورده ، اما مدافع تیم نوریچ سیتی سریع خود را به فیرمینو رساند و اجازه ضربه زنی را به این بازیکن نداد و توپ را دور کرد تا دروازه نوریچ سیتی مورد تهدید قرار نگیرد .

تیم نوریچ سیتی که در انتهای جدول انگلیس حضور دارد و سقوط این تیم به لیگ دسته یک انگلیس تقریبا قطعی است در این بازی نمایشی خیره کننده از خود نشان داد و روی چندین موقعیت جدی ، می توانست حتی به گل برتری نیز دست پیدا کند . در دقیقه 35 مسابقه بود که روی فرار از تله آفساید بازیکن تیم نوریچ سیتی ، لوکاس راپ ، بود که توپ در اختیار این بازیکن قرار گرفت و تیمو پوکی نیز خود را به او رساند و در موقعیت دو به تک به آلیسون بکر قرار گرفتند اما اشتباه راپ باعث شد تا آلیسون با یک واکنش به موقع توپ را قطع کرده و مانع از باز شدن دروازه تیم لیورپول شود .

در نیمه دوم مسابقه تیم لیورپول پیش کشید و می توانست در دقیقه 57 به گل دست پیدا کند . روی حرکت الکس اکسلید چمبرلین بود که این بازیکن توپ را در اختیار محمد صلاح قرار داد و او نیز با یک پاس رو به عقب توپ را به نبی کیتا رساند ، کیتا نیز به یک شلیک محکم به قصد چارچوب می رفت که دروازه را باز کند اما واکنش عالی تیم کرول مانع از باز شدن دروازه شد و توپ راهی کرنر شد .

اما در دقیقه 59 ، دروازه بان تیم نوریچ سیتی ، ناجی دروازه تیمش شد . روی حرکت محمد صلاح درون محوطه جریمه تیم نوریچ سیتی بود که با یک چرخش به موقع ، مدافعین این تیم را دچار مشکل کرد و با یک ضربه با پای راست می رفت که دروازه را باز کند اما تیم کرول با یک واکنش عالی مانع از باز شدن دروازه شد ، اما روی ریباند ، نبی کیتا می رفت تا دروازه را به سادگی باز کند ، اما ضربه این بازیکن باز هم با واکنش دروازه بان تیم نوریچ سیتی همراه شد و توپ در اختیار تیم کرول قرار گرفت تا همچنان دروازه بسته باقی بماند .

در دقیقه 72 اما ، دروازه تیم لیورپول می رفت تا طی یک ناهماهنگی باز شود . توپ در سمت راست محوطه جریمه تیم لیورپول به ته ته رسید و این بازیکن می رفت تا در ادامه با از پیش روی برداشتن مدافع توپ را به روی دروازه ارسال کند اما طی یک حرکت ناگهانی به توپ ضربه زد و می رفت تا دروازه آلیسون بکر باز شود اما ضربه اش با برخورد به تیرک عمودی دروازه ، راهی به درون چارچوب پیدا نکرد و توپ در ادامه دور شد .

اما تیم لیورپول در دقیقه 77 به گل دست یافت . روی ارسال بلند توپ از زمین خودی توسط جوردن هندرسون بود که سادیو مانه درون محوطه جریمه با یک کنترل توپ عالی ، موفق شد چرخشش را کامل کرده و با پای غیرتخصصی اش ضربه ای تماشایی به توپ زده و دروازه تیم کرول را باز کند تا حساب کار یک بر صفر به سود شاگردان یورگن کلوپ شود .

در دقیقه 86 مسابقه تیم لیورپول می توانست اختلاف را به دو گل برساند و کار را برای تیم نوریچ سیتی تمام کند . روی حرکت الکساندر ترنت آرنولد بود که ارسال محکم این بازیکن به روی دروازه با عبور از دروازه بان تیم نوریچ سیتی ، سر راه روبرتو فیرمینو قرار گرفت و این بازیکن می توانست با یک ضربه ساده به توپ دروازه را باز کند اما توپ با برخورد به پای فیرمینو به دلیل سرعت بالا و عدم جهت دهی فیرمینو به توپ ، راهی اوت شد و همچنان بازی با همان نتیجه یک بر صفر ادامه یافت .

در نهایت بازی با همان نتیجه یک بر صفر به سود تیم لیورپول به اتمام رسید تا این تیم همچنان یکه تاز باقی بماند و رکورد های شکست ناپذیری و برد های متوالی خود را در لیگ برتر انگلیس همچنان ارتقا ببخشد .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید