نامه 107 نماینده دموکرات در محکومیت طرح صلح ترامپ

۱۰۷ نماینده دموکرات طی نامه‌ای خطاب به ترامپ، طرح معامله قرن را مورد انتقاد قرار دادند و مخالفت خود با آن را ابراز کردند.

نامه 107 نماینده دموکرات در محکومیت طرح صلح ترامپ - Letter of 107 Democratic Representative Condemning Trump Peace Plan

نامه 107 نماینده دموکرات در محکومیت طرح صلح ترامپ – Letter of 107 Democratic Representative Condemning Trump Peace Plan

به گزارش آسمونی : به نقل از الجزیره، ۱۰۷ تن از نمایندگان دموکرات کنگره آمریکا روز جمعه طی نامه‌ای به ترامپ ضمن اشغالگرایانه خواندن طرح موسوم به معامله قرن، مخالفت خود با اجرائی شدن آن را اعلام کردند.

در این نامه تاکید شده که طرح ترامپ یکپارچگی فلسطین را از بین برده است و به کشور مستقل فلسطین منتهی نمی‌شود. نمایندگان آمریکایی در این نامه این را هم گفته‌اند که طرح ترامپ موجب اشغال کامل کرانه باختری به دست صهیونیست‌ها خواهد شد.

پیش از این نیز چهره‌های سرشناس دموکرات همچون ایلهان عمر، الیزابت وارن، برنی سندرز و کریس مورفی مخالفت خود را با طرح به اصطلاح صلح ترامپ اعلام کرده بودند.

گفتنی است، دونالد ترامپ سه‌شنبه، هشتم بهمن، از طرح ضد فلسطینی معامله قرن رونمایی کرد.

این طرح که کاملا اشغالگری صهیونیست‌ها را تسریع می‌بخشد، قسمت بیشتری از کرانه باختری را در اختیار صهیونیست‌ها قرار می‌دهد، همچنین ذیل این طرح، قدس به عنوان پایتخت رژیم‌صهیونیستی شناخته می‌شود. سران گروه‌های مقاومت فلسطینی، ضمن اعلام مخالفت صریح خود با این طرح، تاکید کرده‌اند که این دسیسه آمریکایی هیچ‌گاه عملی نخواهد شد.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

نظر خودتان را ارسال کنید