رئال مادرید 1 – 0 اتلتیکومادرید ؛ صدر جدول همانند مروارید سفید است

به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار جذاب و تماشایی دربی شهر مادرید بین دو تیم رئال مادرید و اتلتیکومادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار شد که طی آن تیم رئال مادرید موفق شد با تاکتیک زیرکانه زین الدین زیدان حریف قدرتمندش را از پیش روی بردارد و در صدر جدول لیگ برتر با آسودگی تکیه بزند .

بازی در دقایق ابتدایی بدون خلق موقعیتی جدی آغاز شد و اولین موقعیت خوب گلزنی در دقیقه 10 مسابقه روی ارسال کوتاه کرنر توسط تونی کروس بدست آمد . جایی که توپ در اختیار دنیل کارواخال قرار گرفت و این بازیکن با یک پاس تند و تیز به داخل محوطه جریمه ، سرخیو راموس را صاحب موقعیت کرد اما ضربه راموس به بدترین شکل ممکن زده شد و توپ با اختلافی بسیار زیاد از کنار دروازه به بیرون رفت .

بعد از اولین حمله از سوی تیم رئال مادرید یخ بازی کاملا آب شد و این تیم اتلتیکومادرید بود که چندین موقعیت پیاپی را خلق کرد . اولین موقعیت جدی تیم اتلتیکومادرید در دقیقه 19 مسابقه خلق شد جایی که ارسال کرنر به روی دروازه توسط بازیکنان تیم رئال مادرید برگشت داده شد و طی چند رفت و برگشت در خارج از محوطه جریمه توپ به سائول نیگز رسید و این بازیکن می رفت تا با یک ضربه دقیق و زمینی دروازه رئال مادرید را تهدید کند اما ضربه اش از کنار دروازه تیبو کورتوا عبور کرد و راهی اوت شد .

تنها 4 دقیقه بعد تیم اتلتیکومادرید تا باز کردن دروازه تیم رئال مادرید تنها چند قدم فاصله داشت . ویتولو درون محوطه جریمه صاحب توپ بود و تحت فشار فرلاند مندی ، توپ را به آنخل کوریا رساند و این بازیکن می توانست با یک ضربه دقیق دروازه تیم رئال مادرید را باز کند اما تیبو کورتوا خوش شانس بود که ضربه این بازیکن با برخورد به تیرک دروازه راهی اوت شد تا بازی همچنان بدون گل دنبال شود .

اما نیمه دوم مسابقه اوضاع تیم رئال مادرید کاملا تغییر کرد . با حضور لوکاس وازکز در زمین مسابقه و جانشینی وینیسیوس جونیور به جای تونی کروس باعث شد فاز هجومی تیم رئال مادرید تقویت شود . در همان اولین دقیقه مسابقه در نیمه دوم ، توپ در اختیار فدریکو والورده قرار گرفت و این بازیکن می رفت تا حساب کار را یک بر صفر به سود تیم رئال مادرید کند اما ضربه فنی و تماشایی این بازیکن با واکنش بسیار عالی یان اوبلاک همراه شد و توپ به گل تبدیل نشد .

در دقیقه 55 مسابقه اما ، تنها گل این دیدار به ثمر رسید . روی حرکت بازیکنان تیم رئال مادرید از سمت چپ بود که وینیسیوس جونیور با یک پاس تماشایی توپ را در پشت مدافعین تیم اتلتیکومادرید در اختیار فرلاند مندی قرار داد و این بازیکن با یک ارسال زمینی ، توپ را به روی دروازه ارسال کرد و کریم بنزما موفق شد با رساندن خودش به توپ با یک ضربه تمام کننده دروازه را باز کرده تا حساب کار یک بر صفر به سود تیم رئال مادرید شود .

در ادامه مسابقه هیچ یک از دو تیم نتوانستند موقعیت مناسبی را به روی دروازه یک دیگر خلق کنند و بازی کاملا افت پیدا کرده بود و موقعیت خاصی به روی هیچ یک از دو دروازه پدید نیامد . در آخرین لحظات مسابقه اما توپ پشت مدافعان تیم اتلتیکومادرید می رفت که به کریم بنزما برسد اما کنترل نامناسب این بازیکن باعث شد تا این موقعیت از دست رفته و داور مسابقه بازی را خاتمه دهد تا تیم رئال مادرید به پیروزی بسیار اقتصادی و ارزشمندی دست پیدا کند .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید