وزیر بهداشت : به شما اطمینان می‌دهم که هر مورد ابتلا به کرونا اطلاع‌رسانی خواهد شد

وزیر بهداشت گفت: به شما اطمینان می‌دهم هرگونه مورد ابتلا به کرونا بلافاصله و مستقیم به مردم اطلاع‌رسانی خواهد شد.

به شما اطمینان می‌دهم که هر مورد ابتلا به کرونا اطلاع‌رسانی خواهد شد - I assure you that every case of Corona will be notified

به شما اطمینان می‌دهم که هر مورد ابتلا به کرونا اطلاع‌رسانی خواهد شد – I assure you that every case of Corona will be notified

به گزارش آسمونی : سعید نمکی وزیر بهداشت در صفحه اینستاگرام خود نوشت: در نامه ای از دکتر جهانگیری خواستم تا هرگونه تردد بین کشور ایران و چین تا اطلاع ثانوی ممنوع شود. عصر دیروز جلسه ای اضطراری تشکیل شد و با حمایت مستقیم ایشان تمام پروازها رفت و برگشت به چین لغو شد.

تا پاسی از شب با روسای دانشگاه‌ها در حال تماس و‌ گفت‌وگو بودم و در هیچ نقطه از کشور خبری از کرونا ویروس نبود.

هرچند ویروس کرونا مرز نمی‌شناسد اما تمام مرزهای کشور تحت کنترل و نظارت همکارانم قرار دارد و شبانه روز در‌ حال انجام تست‌های لازم هستند. صبح اول وقت هم از معاونانم خبر گرفتم و خوشبختانه هنوز هم خبری از ورود این ویروس به کشور نیست.

در این بین لازم است یاداوری کنم که نباید به اخبار کذب و شایعات درباره این ویروس توجه کنید. چراکه ویروس شایعه می‌تواند از کرونا هم خطرناک‌تر باشد. به شما اطمینان می‌دهم که هرگونه مورد ابتلا بلافاصله و مستقیم به مردم اطلاع رسانی خواهد شد.

ما برای کنترل این ویروس به همراهی و همکاری همه شما نیازمندیم و باور داریم که این موضوع با اطلاع رسانی صحیح و به موقع و رعایت نکات بهداشتی و پیشگیرانه محقق خواهد شد.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : فارس

نظر خودتان را ارسال کنید