آشنایی با سامانه مدیرپیامک

بانک جامع شماره موبایل سراسر کشور

یکی از امکاناتی که در پنل اس ام اس مدیر پیامک قرار دارد؛ ارائه بانک شماره موبایل رایگان سراسر کشور به صورت تفکیک شده براساس بانک شماره مشاغل و اصناف، بانک شماره موبایل طبقه بندی شده ایرانسل، بانک شماره طبقه بندی شده همراه اول، بانک شماره تلفن طبقه بندی شده بر اساس پیش شماره و… است؛ که به صورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرد.

 

خط خدماتی اشتراکی و رایگان

بعضی از مشتریان ما تصور می‌کنند، چون خط خدماتی اشتراکی است سرعت ارسال این خط نسبت به خطوط خدماتی اختصاصی کمتر است اما خیالتان را راحت کنم، اوپراتور توانایی ارسال چند صد پیامک در ثانیه را دارد، پس از نظر سرعت ارسال پیامک با خط اشتراکی خدماتی و شماره اختصاصی خدماتی هیچ تفاوتی وجود ندارد.

 

ارسال پیامک از نقشه گوگل

با این روش شما میتوانید به افرادی که در منطقه شما هستند و مشتران بالقوه شما می باشند پیامک ارسال کنید. هنگام ارسال پیامک بر اساس نقشه گوگل پیامک شما به افرادی ارسال می شود که در زمان خرید سیم کارت آدرس منطقه هدف شما برای ارسال پیامک را اعلام کرده اند.

پیام تبریک تولد

شما میتوانید به سادگی سیستم ارسال خودکار پیامک تبریک و یا سیستم ارسال پیامک اخطاریه، که به صورت هفتگی، ماهانه و سالانه در تاریخ و ساعتی که خود معین می کنید را، راه اندازی کنید.

 

ارسال پیامک از دکل مخابراتی bts

با استفاده از این روش ارسال، اس ام اس شما به دست کسانی می رسد که گوشی تلفن همراه آنها در محدوده آن دکل مخابراتی قرار دارند، حتما شما هم دوست دارید که پیامک خود را به محدوده ای از محله ای بفرستید و می خواهید کسانی که در آن محله حضور دارند پیامک شما را دریافت نمایند.

 

ارسال پیامک به مشاغل و اصناف

شما با استفاده از ارسال پیامک به مشاغل مورد هدف با کسب و کار خود پیامک ارسال کنید. استفاده از این روش باعث صرفه جویی در زمان و هزینه میشود زیرا تبلیغات تان را برای کسانی میفرستید که مطمئن هستید با نوع کسب و کار شما مرتبط هستند و پیامک شما خوانده میشود.

 

پیامک زماندار

استفاده از ارسال پیامک زماندار برای اهداف شخصی یا استفاده در کسب و کار باعث نظم دادن به فعالیت‌های ما خواهد شد. با استفاده از این نوع پیامک‌ها دیگر نیاز نیست که از سر رسیدهای سالانه یا یادداشت برداری برای انجام وظایف خود یا محول کردن وظایف به دیگران استفاده کنید که درصد خطای بسیار بالایی دارند.

ارسال پیامک گروهی از فایل اکسل

یکی از قابلیت های مهم و کاربری، که در سامانه پیامک مدیر پیامک وجود دارد، قابلیت درج مخاطبان در فایل متنی (word) و اکسل (exel) و ارسال اس ام اس به آنها در واقع ارسال پیامک گروهی از فایل اکسل می باشد.

 

انتقال پیامک دریافتی به URL

با این قابلیت انتقال شما می توانید که هر پیامی که به سامانه ارسال می شود را به ایمیل, موبایل و یا یک URL خاص انتقال دهید. در این صورت از تمام پیام ها یک نسخه برای شما ارسال خواهد شد. با استفاده از پنل اس ام اس مدیر پیامک میتوانید به تمام اهداف کاری خود دست پیدا کنید.

 

دفترچه تلفن

به کمک این ماژول شما قادر هستید نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، آدرس و … مشتریان و مخاطبان را در دفترچه تلفن سامانه پیامک ذخیره نمایید تا هر زمان که بخواهید به دفترچه تلفن پنل اس ام اس دسترسی داشته باشید و بتوانید به مخاطبین ذخیره شده در دفترچه تلفن سامانه پیامک ارسال نمایید.

 

پاسخگوی خودکار

خیلی از برنامه نویسان و صاحبان اپلیکیشن برای این که بتوانند لینک دانلود افزونه را به مخاطبین ارسال کنند به دنبال این موضوع هستند که مخاطب عددی مثلا ۱ را به سامانه ارسال کند و سامانه به صورت خودکار لینک دانلود اپلیکیشن را برایشان ارسال کند.

 

ارسال پیامک رده ی سنی و جنسیت

شما با روش ارسال پیامک از طریق پنل اس ام اس مدیر پیامک به تفکیک شماره ها به صورت سن و جنسیت می‌توانید به افرادی که در بازه سنی مشخصی هستند یا مذکر یا مونت هستند پیامک ارسال کنید. شما می توانید بازه سنی مخاطبین، جنیست مخاطبین، محدوده مکانی، دائمی یا اعتباری بودن شماره ها را مشخص نمایید و در نهایت بر اساس فیلترهای خود پیامک را ارسال نمایید.

 

 

پیامک نظیر به نظیر

ارسال اس ام اس نظیر به نظیر زمانی استفاده می شود که شما قصد ارسال چندین متن پیامک کاملا متفاوت را به چندین شماره متفاوت دارید، در پنل پیامک ارسال اس ام اس نظیر به نظیر به شما امکان می‌دهد تا در فایل اکسل متن پیامک و شماره موبایل گیرندگان پیامک را وارد نمایید و یک مرتبه به تمام این افراد پیامک ارسال نمایید. تعرفه پنل اس ام اس مدیر پیمک با مزایای دیگر پنل پیامکی آشنا شوید

 

پیامک کلمات کلیدی

اگر قصد دارید به افرادی که نام و شماره موبایل آن ها را جمع آوری کرده اید، به گونه ای پیامک ارسال کنید که در ابتدای پیامک نام افراد قرار بگیرد ارسال اس ام اس با کلمات کلیدی بهترین راه حل برای ارسال پیامک با نام افراد و صرفه جویی در زمان است.

 

افزونه های پیامک

در مدیر پیامک به راحتی به تمام افزونه ها بصورت رایگان برای هر سیستم مدیریت محتوایی دسترسی دارید مثل افزونه پیامک ووکامرس، افزونه پیامک whmcs، افزونه پیامک وردپرس، افزونه پیامک جوملا ، افزونه پیامک پرستا شاپ و…

 

کدخوان پیامکی

امکانیست ویژه شرکت های گارانتی که می خواهند سریال های گارانتی را وارد سامانه کرده و مشتریان پس از خرید کالا شماره سریال کالا را برای شماره اختصاصی این شرکت ها پیامک کرده، تا از اصل بودن کالا مطمئن گردند.

 

نوبت دهی پیامکی

با نوبت دهی پیامکی هم در زمان شما و هم زمان مخاطبانتان صرفه‌جویی ایجاد می‌شود و از اتلاف هزینه و ایجاد بی‌نظمی‌ جلوگیری می‌شود.

 

کارت ویزیت الکترونیکی

کارت ویزیت الکترونیک در واقع یکی از قابلیت های سامانه پیامکی است که به کمک ماژول پاسخگوی خودکار در پنل اس ام اس می توانید از این ماژول به‌ عنوان کارت ویزیت دیجیتال استفاده کنید.

 

امکان ذخیره و ثبت شماره تلفن مشتریان

با استفاده از دستگاه ثبت شماره تلفن و نرم افزار حرفه ای نصب شده بر روی آن، می توانید شماره موبایل مخاطبان را از آن‌ها دریافت نموده و در دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه خود ذخیره نمایید تا در هر زمان که برای اطلاع رسانی و ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان به آن‌ها نیاز داشتید از طریق ورود به پنل و ماژول دفترچه تلفن، به آن‌ها دسترسی داشته باشید .معمولا در خرید پنل پیامک به این نکته دقت داشته باشید که بتوانید خیلی راحت شماره های خود را درون دفترچه درون ریزی نمایید که این مهم در مدیر پیامک به سهولت در اختیار شماست.

 

در صورت تمایل برای خرید پنل اس ام اس از مدیر پیامک با استفاده از کد تخفیف asemooni میتوانید 20% تخفیف بگیرید.

و برای مشاوره و پشتیبانی با شماره های 02133438480 و 09120343530 تماس بگیرید.

آدرس وب سایت مدیر پیامک modirpayamak.com می باشد.


نظر خودتان را ارسال کنید