فرماندار ماهشهر از تامین تجهیزات مورد نیاز برای جابه‌جایی هواپیمای سانحه‌دیده خبر داد

فرماندار ماهشهر با اشاره به حضور تیم کارشناسی سازمان هواپیمایی کشوری در محل حادثه هواپیمای تهران – ماهشهر گفت: امکانات و تجهیزات مورد نیاز برای جابه‌جایی هواپیما را آماده کرده‌ایم و منتظریم پس از انجام کار کارشناسی تیم سازمان هواپیمایی، بلافاصله در اولین فرصت ممکن هواپیما را جابه‌جا کنیم.

فرماندار ماهشهر از تامین تجهیزات مورد نیاز برای جابه‌جایی هواپیمای سانحه‌دیده خبر داد - Mahshahr governor announced the supply of equipment needed to move the crashed plane

فرماندار ماهشهر از تامین تجهیزات مورد نیاز برای جابه‌جایی هواپیمای سانحه‌دیده خبر داد – Mahshahr governor announced the supply of equipment needed to move the crashed plane

به گزارش آسمونی : محسن بیرانوند اظهار کرد: مسافران پرواز تهران – ماهشهر همان دقایق اولیه پس از نشستن هواپیما، از هواپیما خارج و از محل حادثه جابه‌جا شدند. با توجه به اینکه اتفاق خاصی برای مسافران پیش نیامده بود، مسافران به محل سکونت یا محل کار خود منتقل شدند.

وی افزود: کارهای مربوط به جابه‌جایی هواپیما نیز در دست اقدام است تا هواپیما از جاده خارج شود و به داخل فرودگاه انتقال یابد.

بیرانوند گفت: تیم سازمان هواپیمایی کشوری به ماهشهر آمده‌اند و پس از بازدید و بررسی این تیم، کار جابه‌جایی هواپیما انجام خواهد شد. امکانات و تجهیزات مورد نیاز برای جابه‌جایی هواپیما را آماده کرده‌ایم و منتظریم پس از انجام کار کارشناسی تیم سازمان هواپیمایی، بلافاصله در اولین فرصت ممکن هواپیما را جابه‌جا کنیم.

فرماندار ماهشهر افزود: برنامه‌ریزی بر این است که هواپیما تا بعد از ظهر امروز (۷ بهمن‌ماه) جابه‌جا شود.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ایسنا

نظر خودتان را ارسال کنید