رئال مادرید 2 – 1 سویا ؛ کاسمیرو ، ناجی کهکشانی ها

به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار دو تیم رئال مادرید و سویا در هفته بیستم لالیگا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار شد که تیم رئال مادرید با درخشش هافبک دفاعی برزیلی خود موفق شد با نتیجه دو بر صفر از سد حریف قدرتمند خود بر آمده و به بردی بسیار ارزشمند دست پیدا کند .

بازی در ابتدا با برتری تیم سویا آغاز شد و این تیم توپ و میدان را در اختیار داشت اما در ادامه این تیم رئال مادرید بود که اولین موقعیت بازی را خلق کرد . روی پاس لوکا مودریچ برای کاسمیرو بود که این بازیکن از فاصله ای نسبتا نزدیک اقدام به شوت زنی از خارج از محوطه جریمه کرد اما ضربه اش از کنار دروازه با اختلافی کم به بیرون رفت .

اما تیم سویا موفق شد در اولین حمله جدی خود در دقیقه 30 به گل دست یابد . روی ارسال توپ به روی دروازه توسط اور بانگا بود که توپ درون محوطه جریمه به لوک دی یانگ رسید و این بازیکن با یک ضربه سر دقیق موفق شد دروازه را باز کند اما داور مسابقه در ادامه با استفاده از داور ویدیویی خطای کودلی بر روی ادر میلیتائو را اعلام کرد و گل تیم سویا را مردود اعلام کرد تا بازی همچنان بدون گل دنبال شود .

در ادامه هیچ یک از دو تیم موفق به خلق موقعیت جدی به روی دروازه یکدیگر نشدند و بازی بیشتر در میانه زمین در جریان بود . تیم سویا حملات خود را به روی دروازه تیم رئال مادرید ادامه داد اما این تیم نتوانست از سد مدافعین تیم رئال مادرید عبور کند و بازی در انتهای نیمه اول با نتیجه صفر بر صفر مساوی به اتمام رسید .

اما در نیمه دوم مسابقه تیم رئال مادرید بازی را بسیار بهتر آغاز کرد و توپ را در اختیار داشت و موفق شد در دقیقه 57 به گل اول دست پیدا کند . روی حرکت لوکا یوویچ و پاس با پشت پا تماشایی این بازیکن بود که توپ در ادامه به کاسمیرو رسید و این بازیکن موفق شد با یک ضربه دقیق دروازه تیم سویا را باز کند تا حساب کار یک بر صفر به سود تیم رئال مادرید شود .

اما تیم سویا خیلی زود موفق شد بازی را به تساوی بکشاند . در دقیقه 64 مسابقه بود که روی حرکت مونیر الحدادی بود که پاس این بازیکن به لوک دی یانگ رسید و این بازیکن موفق شد با یک ضربه دقیق و تماشایی ، توپ را از تیبو کورتوا عبور داده و حساب کار را به تساوی یک بر یک بکشاند .

تیم رئال مادرید که اصلا انتظار دریافت گل تساوی را نداشت دوباره جلو کشید و موفق شد در دقیقه 69 به گل دوم خود دست پیدا کند . روی حرکت لوکاس وازکز بود که این بازیکن با یک ارسال تماشایی به روی دروازه توپ را به کاسمیرو رساند و این بازیکن موفق شد بار دیگر دروازه تیم سویا را این بار با ضربه سر باز کند تا حساب کار دو بر یک به سود تیم رئال مادرید شود .

کاسمیرو که در این مسابقه موفق شده بود دو بار دروازه حریفش را باز کند می رفت که در ادامه هت تریکش را کامل کند و می توانست در دقیقه 75 گل بعدی را وارد دروازه تیم سویا کند اما ضربه اش به طرز بسیار خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت تا بازی در نهایت با همان نتیجه دو بر صفر به سود تیم رئال مادرید به پایان برسد .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید