احمد مهران فر هم از تلویزیون خداحافظی کرد

در حالی که ساعاتی پیش محسن تنابنده از پایان همکاری خود با تلویزیون پس از خاتمه «پایتخت۶» خبر داد، احمد مهرانفر هم اعلام کرد که پس از پایان تصویربرداری این سریال او نیز از تلویزیون و صداوسیما خداحافظی خواهد کرد.
بیشتر بخوانید

احمد مهران فر هم از تلویزیون خداحافظی کرد - Ahmed Mehranfar also said goodbye to television

احمد مهران فر هم از تلویزیون خداحافظی کرد – Ahmed Mehranfar also said goodbye to television

به گزارش آسمونی : به نقل از فیلم نیوز، در حالی که ساعاتی پیش محسن تنابنده از پایان همکاری خود با تلویزیون پس از خاتمه «پایتخت۶» خبر داد، احمد مهرانفر هم اعلام کرد که پس از پایان تصویربرداری این سریال او نیز از تلویزیون و صداوسیما خداحافظی خواهد کرد.

شاید مدیران صداوسیما فکرش را هم نمی کردند که پخش برنامه ای در شبکه «افق» تا این اندازه هزینه روی دست آنها بگذارد.

پس از انتشار این بیانیه ها، محسن تنابنده اعلام کرد با پایان «پایتخت ۶» دیگر در برنامه ها و سریال های تلویزیونی حضور پیدا نخواهد کرد.

حال پس از محسن تنابنده، احمد مهرانفر هم گفت که «پایتخت۶» آخرین حضور او در تلویزیون خواهد بود و به دلیل توهین های که به سینماگران معتبر و محترم شده او نیز دیگر به هیچ عنوان در سریال های تلویزیونی و برنامه های صداوسیما حاضر نخواهد شد.

خداحافظی بازیگران اصلی مجموعه «پایتخت» از تلویزیون را می توان اینگونه برداشت کرد که صداوسیما که در این سالها با بحران مخاطب دست و پنجه نرم می کرد حالا باید با تنها سریال پرطرفدار و پرمخاطب خود نیز خداحافظی کند.

5/5 ( 1 نظر )


منبع : ساعد نیوز

نظر خودتان را ارسال کنید