افزایش خریداران خودرو

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید تقاضا در بازار خودرو به دلیل نزدیکی به ایام نوروز افزایش یافته و از آنجایی که عرضه متناسب با تقاضا نیست قیمت چارچرخ‌ها افزایش یافت.

رمضانعلی سبحانی فر عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره افزایش قیمت خودرو در هفته‌های اخیر گفت: افزایش نرخ ارز در روزهای اخیر، بازار خودرو را متلاطم کرده و موجب رشد قیمت چارچرخ‌ها شد.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب در مجلس شورای اسلامی افزایش تقاضا در بازار خودرو را یکی دیگر از دلایل رشد قیمت دانست و افزود: تقاضا در بازار به دلیل نزدیکی به ایام نوروز افزایش یافته است و مشتریان به دلیل آنکه تصور گرانی بیشتر را در آینده دارند، خرید شب عید خود در بازار خودرو را جلو انداخته‌اند درحالیکه عرضه خودروها چندان با تقاضای موجود همخوانی نداشته و همین موضوع در افزایش قیمت نقش داشته است.

وی با بیان اینکه هجوم نقدینگی به بازار خودرو یکی دیگر از دلایل گرانی چارچرخ‌ها است، اظهار کرد: مردم برای حفظ ارزش پول ملی خود به دنبال خرید خودرو هستند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اضافه کرد: خودروسازان باید تولید خود را متناسب با تقاضای بازار افزایش دهند تا از سوءاستفاده، سوداگران جلوگیری و قیمت‌ها متعادل شود زیرا در حال حاضر برخی افراد در تلاش هستند با خرید خودرو قیمت ها را در بازار افزایش دهند.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : خودرو آسمونی

نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

نظر خودتان را ارسال کنید