پارکینگ‌ها، اتوبوس‌ها و پارک‌سوارهای قم به مناسبت تشییع سپهبد سلیمانی رایگان شد

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: ناوگان اتوبوسرانی، پارکینگ‌ها اطراف حرم مطهر و همچنین پارک‌سوارها از ساعت 12 تا 18 روز دوشنبه 16 دی‌ماه رایگان است.

پارکینگ‌ها، اتوبوس‌ها و پارک‌سوارهای قم به مناسبت تشییع سپهبد سلیمانی رایگان شد - Parking lots, buses in Qom are free on the occasion of General Soleimani's funeral

پارکینگ‌ها، اتوبوس‌ها و پارک‌سوارهای قم به مناسبت تشییع سپهبد سلیمانی رایگان شد – Parking lots, buses in Qom are free on the occasion of General Soleimani’s funeral

به گزارش آسمونی : عباس ذاکریان در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به اهمیت برگزاری باشکوه مراسم تشییع سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در قم اظهار داشت:  ناوگان اتوبوسرانی، پارکینگ‌ها اطراف حرم مطهر و همچنین پارک‌سوارها از ساعت 12 تا 18 روز دوشنبه 16 دی‌ماه رایگان است.

وی از آمادگی شهرداری قم در انتقال مسافران و شهروندان به محل برگزاری مراسم خبر داد و گفت: کلیه شهروندان از تمام نقاط شهر به محل برگزاری مراسم انتقال داده‌شده و سپس به مقصد اولیه به‌صورت رایگان بازگردانده می‌شوند.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم با اشاره به حضور مردم از شهرهای هم‌جوار در مراسم تشیع سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: از مسافران و هم‌وطنانی که قصد شرکت در مراسم فردا در قم را داشته درخواست داریم خودروهای خود را در پارک‌سوار شمالی  پارک کرده و از اتوبوس و مینی‌بوس‌های پیش بینی شده برای حضور در مراسم استفاده کنند.

وی همچنین از شهروندان خواست که از ناوگان حمل‌ونقل عمومی استفاده کرده و تصریح کرد: کلیه پارکینگ‌ها در اطراف حرم با حداکثر ظرفیت خود و رایگان آماده ارائه خدمات هستند اما برای جلوگیری از ترافیک و ازدحام، از شهروندان درخواست داریم از ناوگان حمل‌ونقل عمومی استفاده کنند.

ذاکریان تأکید کرد: برگزاری هر چه باشکوه‌تر این مراسم برای مردم شریف قم و مسئولان حائز اهمیت بوده و معاونت حمل‌ونقل شهرداری قم به‌صورت صددرصدی آماده ارائه خدمات لازم برای انتقال مردم شریف قم به مراسم است.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ایسنا

نظر خودتان را ارسال کنید