پوشش امدادی 149 پایگاه موقت هلال احمر در مراسم تشییع شهید قاسم سلیمانی

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر از استقرار نیروهای امدادی در ۱۴۹ پست و پایگاه موقت در مراسم تشییع پیکر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی خبر داد.

پوشش امدادی 149 پایگاه موقت هلال احمر در مراسم تشییع شهید قاسم سلیمانی - 149 Red Crescent Temporary Rescue Base at Martyr Qasem Soleimani Funeral

پوشش امدادی 149 پایگاه موقت هلال احمر در مراسم تشییع شهید قاسم سلیمانی – 149 Red Crescent Temporary Rescue Base at Martyr Qasem Soleimani Funeral

به گزارش آسمونی : مرتضی سلیمی در این باره اظهار کرد: طی مراسم تشییع پیکر شهید سپهبد قاسم سلیمانی که در کشور انجام شد و همچنان نیز در حال انجام است، اقداماتی در خصوص پوشش امدادی مراسم از سوی سازمان امداد و نجات انجام شده است.

وی با بیان اینکه طی این اقدامات استان‌های تهران، خراسان رضوی، خوزستان، قم و کرمان پوشش داده شده است گفت: ۱۴۹ پست و پایگاه موقت به این امر اختصاص داده شده و ۲۱۶۳ نیروی امدادی نیز حضور داشتند. همچنین ۱۵ تیم واکنش سریع نیز آماده خدمت‌رسانی هستند.

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر افزود: ۱۶۱ دستگاه خودرو امدادی و آمبولانس، پنج دستگاه اتوبوس آمبولانس و شش فروند بالگرد نیز به کارگرفته خواهد شد.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ایسنا

نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

نظر خودتان را ارسال کنید