اسپانیول 2 – 2 بارسلونا ؛ اول و آخر جدول به یکدیگر گره خوردند

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم همشهری اسپانیول و بارسلونا در هفته نوزدهم لالیگا برگزار شد که طی آن بازی در نهایت با نتیجه دو بر دو مساوی به اتمام رسید تا تیم بارسلونا در مقابل تیم آخر جدول لالیگا متوقف شود .

بازی در دقایق ابتدایی چیزی برای ارائه نداشت و موقعیت خاصی به روی دروازه هیچ یک از دو تیم ایجاد نشد تا روی اولین موقعیت بدست آمده برای تیم اسپانیول ، این تیم به گل اول خود دست یافت . روی ارسال ضربه آزاد در دقیقه 22 مسابقه بود که مارک روکا توپ را به روی دروازه ارسال کرد و داوید لوپز موفق شد با یک ضربه تمام کننده دروازه تیم بارسلونا را باز کند و تراشتگن مات و مبهوت تماشاگر ورود توپ به درون دروازه شد .

تیم بارسلونا در ادامه مسابقه جلو کشید تا بتواند حساب کار را به تساوی بکشاند . روی چندین حمله متوالی بازیکنان تیم بارسلونا بود که ارسال توپ به روی دروازه توسط سرخی روبرتو در دقیقه 41 می رفت تا باعث باز شدن دروازه شود اما ضربه سر لیونل مسی با واکنش به موقع دروازه بان تیم اسپانیول همراه شد و این موقعیت نیز از دست رفت .

در دقیقه 41 مسابقه این بار لوئیس سوارز بود که نتوانست دروازه تیم اسپانیول را باز کند . روی حرکت انفرادی لوئیس سوارز بود که این بازیکن با یک حرکت تماشایی بازیکن از پیش رویش را برداشت و می رفت تا با یک ضربه دقیق دروازه را باز کند اما ضربه اش به تیرک دروازه برخورد کرد .

اما تیم بارسلونا در ابتدای نیمه دوم موفق شد گل تساوی را وارد دروازه تیم اسپانیول کند . روی حرکت فرانکی دی یانگ و پاس او برای جوردی آلبا بود که این بازیکن با یک ارسال کوتاه به روی دروازه توپ را به لوئیس سوارز رساند و این بازیکن موفق شد با یک ضربه دقیق دروازه دیگو لوپز را باز کرده تا بازی به تساوی کشیده شود .

تنها 8 دقیقه دیگر کافی بود تا تیم بارسلونا بازگشتش به این مسابقه را کامل کند . روی حرکت انفرادی تماشایی لوئیس سوارز در دریافت توپ و ارسال سانترش به روی دروازه بود که آرتورو ویدال بر روی تیرک دوم موفق شد با یک جهش تماشایی توپ را وارد دروازه کرده تا حساب کار دو بر یک به سود تیم بارسلونا شود .

تیم بارسلونا بعد از به ثمر رساندن گل دوم می رفت تا باز هم تیم اسپانیول را تحت فشار قرار دهد و می توانست روی حرکت عالی لیونل مسی و پاس تماشایی او برای سوارز بود که این بازیکن می توانست دروازه اسپانیول را برای بار سوم باز کند اما توپی وارد دروازه نشد . رفته رفته تیم اسپانیول بار دیگر جلو کشید و می توانست 74 روی اشتباه فرانکی دی یانگ یک موقعیت خطرناک را خلق کند اما دخالت دی یانگ باعث شد تا وی کارت زرد دوم را دریافت کرده و از زمین مسابقه اخراج شود .

در ادامه حملات تیم اسپانیول بیشتر از قبل شد و این تیم توانست در دقیقه 87 به گل تساوی دست پیدا کند . روی دفاع آشفته تیم بارسلونا بود که وارگاس با یک پاس در عمق عالی برای وو لی ، موقعیت را برای این بازیکن ایجاد کرد و وو لی نیز با یک ضربه مهار ناشدنی به گوشه دروازه تیم بارسلونا ، گل تساوی را وارد دروازه تیم بارسلونا کرد .

در نهایت بازی با نتیجه دو بر دو مساوی به اتمام رسید تا بار دیگر تیم بارسلونا به همراه تیم رئال مادرید هم امتیاز شده و برای حضور در صدر جدول به رقابتی تنگاتنگ با یک دیگر بپردازند .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید