تفاوت تالار عروسی با باغ تالار

مراسم عروسی جزو مراسم مهمی است که معمولا یکبار در زندگی هر کسی اتفاق می افتد و طبیعی است که بخواهید به بهترین شکل ممکن انجام دهید ، برای برگزار کردن مراسم عروسی همه چی تمام شما باید به مواردی توجه کنید که در زیر به آن ها اشاره کردیم و در آخر نیز باغ تالار گلهای زندگی را به شما عزیزان معرفی می کنیم.

شما میتوانید تالار و سالن های متنوعی را انتخاب کنید که فضای مسقفی دارند و برای میهمانی های رسمی بسیار مناسب اند و در سطح شهر هم به راحتی پیدا می شوند ، بر عکس باغ تالار ها که در اطراف شهر بیشتر پیدا می شوند .

 

 

یکی دیگر از انتخاب های شما باغ تالار است که جدابیت خاص خودش را دارد ، باغ تالار ها همان طور که از اسمش پیداست باغ هایی هستند به همراه سالن که برای مراسم عروسی یا مراسم دیگر اجاره داده می شوند و فضای صمیمی تری نسبت به تالار های مسقف دارند و خب هوای باز و وجود درخت چیزی است که هر کسی را به خود جذب می کند ، در ادامه به بررسی ویژگی های تالار ها و باغ تالار ها می پردازیم و شما را راهنمایی میکنیم تا بهترین انتخاب را انجام دهید. باغ تالار گلهای زندگی در غرب تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در مراسم های شما است.

تقریبا مهم ترین ویژگی هر تالار یا باغ تالار ظریفت آن است ، شما باید جایی را انتخاب کنید که با توجه به تعداد میهمانانتان نه زیاد بزرگ باشد نه خیلی کوچک که همه جا نشوند. ولی لازم نیست زیاد نگران شوید اگز این مجموعه های تالار چند سالن مجزا کوچک و بزرگ دارند که نیاز های شما را بر آورده می کنند.

یکی دیگر موارد مهم برای اتخاب تالار مناسب جای پارک به تعداد کافی است که میهمانان مجبور نشوند ماشین های خودشان را در خیابان پارک کنند پس قبل انتخاب حتما از وجود داشتن تعداد کافی جای چارک اطمینان حاصل کنید.

 

 

یکی از ملزومات هر مراسم عروسی خدمت رسانی به میهمانان است که به نحو احسنت باید انجام شود و باید به شکی خدمت رسانی انجام شود که میهمانان ادیت نشوند ، ظرف های میوه و شیرینی باید بلافصله گس از خالی شدن پر شوند و سرو انواع نوشیدنی ها نیز باید به خوبی انجام شود ، کارکنان باید به بهترین شکل ممکن آموزش دیده باشند و با رفتار مناسب با میهمانان برخورد کنند که لازمه آن کادری مجرب از زن و مرد است که بتوانند به خوبی خدمت رسانی کنند.

تقریبا مهم ترین موردی که باید شما به آن توجه کنید پذیرایی آن مجوعه است ، معمولا تالار ها قبل از انجام مراسم منویی از غذاهای خودشان به شما نشان می دهند که شما می توانید از بین آن ها انتخاب خود را انجام دهید ، تنوع غذای انتخابی بسیار مهم است ، شما حتما باید از اعتبار آشپز مجموعه نیز اعتماد حاصل کنید و اگر توانستید غدا ها را تست هم کنید وجود دسر و انواع سالاد ها در منو نیز بسیار مهم است که در بالا بردن کیفیت مراسم نقش مهمی دارد . میوه شیرینی هم باید از کیفیت لازم برخوردار باشند و به مقدار کافی باشد ، شما حتی میتوانید میوه و شیرینی را با سلیقه خودتان از بیرون تهیه کنید تا خیالتان راحت شود. باغ تالار گلهای زندگی با داشتن دو منوی غدا با نام های ارکیده سفید وارکیده طلایی طیف وسیعی از غداهای با کیفیت را در مقابل شما قرار میدهد که شما می توانید با خیال راحت از بین آن ها انتخاب کنید. همچنین وجود داشتن دسر و پیش غدا های متنوع باعث افزایش جدابیت میهمانی شما می شود.

 

 

موارد دیگری نیز هست که در بالا بردن کیفیت یک تالار نقش حائز اهمیتی دارد و آن تزئیینات تالار یا باغ است. مکان انتخابی شما باید برای تم مراسم و تزئیینات نیز به شما حق انتخاب بدهد و فضای سالن را با توجه به سلیقه شما تزیین کند. همچنین کیفیت صدا در سالن و نور پردازی مناسب نیز مواردی است که بسیار به مراسم جلوه می بخشد ، معمولا تالار ها موسیقی زنده نیز دارند که می تواند انتخاب خوبی برای مراسم شما باشد . شما اگر بتوانید یک آتش بازی نیز به مراسم اضافه کنید که دیگر عالی می شود و شب رویایی را برای میهمانان خود رقم میزنید که باعث می شود هرگز از یادشان نرود .

بعضی از این مجموعه های تالار خودشان نیز ماشین عروس با گل آرایی مخصوص کرایه می دهند که باعث می شود شما دردسر کمتری برای پیدا کردن ماشین عروس مناسب متحمل شوید.

حال که به بررسی مهم در انتخاب تالار و باغ تالار های مناسب پرداختیم میخواهیم باغی را در غرب تهران به شما معرفی کنیم که از کیفیت لازم و کافی برای برگزاری مراسم های شما برخوردار است و شما می توانید با خیال راحت به این مجموعه اعتماد کنید.

باغ تالار گلهای زندگی مجموعه ای واقع درغرب تهران است با تمامی امکانات لازم و کادری مجرب است که به شما اطمینان میدهد که مراسمتان را به بهترین نحو ممکن انجام دهد. این باغ در چیتگر دارای امکانات متنوعی در زمینه های مختلف است که از برجسته ترین آن ها میتوان به کافه و آتش بازی مفصل اشاره کرد. این باغ با فضای مناسبی که در اختیار میهمانان قرار میدهد محیط شادی برای شما و عزیزانتان فراهم میکند .

آدرس:  بزرگراه تهران – کرج ، بعد از آزادگان ، خروجی شهرک گلستان و پارک چیتگر، بلوار کوهک ، نسیم دوم ، پلاک ۳۶

تلفن تماس :  ۰۲۱۴۴۷۰۵۴۵۴ – ۰۲۱۴۴۷۰۶۰۶۱

آدرس سایت : www.golhayezendegi.com

تلفکس :  ۰۲۱۴۴۷۰۴۶۷۲

موبایل :  ۰۹۱۲۲۲۱۲۹۳۲

ایمیل :  info@golhayezendegi.com

مدیریت :  محمودخانی


نظر خودتان را ارسال کنید