اعلام فراخوان حضور رسانه‌ها در جشنواره موسیقی فجر

فراخوان ثبت نام رسانه‌ها برای حضور و پوشش خبری سی‌وپنجمین جشنوارۀ بین‌المللی موسیقی فجر اعلام  شد.

ثبت‌نام رسانه‌ها (خبرگزاری‌ها، سایت‌های تخصصی موسیقی، روزنامه‌ها، مجلات تخصصی موسیقی، رسانه‌های خارجی که در ایران فعالیت دارند، رادیو و تلویزیون و برنامه‌های اینترنتی) برای حضور و پوشش خبری این دوره از جشنواره تا ۱۸ دی‌ماه جاری در سایت جشنواره به نشانی fajrmusicfestival.com انجام می‌شود.

ثبت کامل مشخصات خبرنگار (رابط خبری)، عکاس و تصویربردار به همراه عکس پرسنلی و تصویر معرفی‌نامه مدیر مسئول رسانه در سایت جشنواره الزامی است. رابط خبری رسانه می‌تواند اطلاعات خود و سایر افرادی که در معرفی‌نامه ذکر شده است را ثبت کند. هر رسانه می‌تواند، یک رابط خبری و ۷ عکاس (به تعداد سالن‌های‌ میزبان جشنواره) به همراه تصویربردار خود را در سایت ثبت نام کند.

رسانه‌های دارای مجوز و در حال انتشار با گسترۀ فعالیت و توزیع سراسری که به طور مستمر در زمینۀ موسیقی فعالیت می‌کنند و رسانه‌های اینترنتی تخصصی موسیقی دارای مجوز نیز با معرفی مدیر رسانه پذیرش می‌شوند.

استمرار و میزان فعالیت رسانه‌ها و خبرنگاران در زمینۀ موسیقی در اولویت ستاد سی‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر است و ستاد جشنواره پس از بررسی، خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران را برای جشنواره پذیرش می‌کند.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : موسیقی آسمونی

نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

نظر خودتان را ارسال کنید