لیورپول 1 – 0 ولورهمپتون ؛ حفظ نتیجه با چنگ و دندان !

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم لیورپول و ولورهمپتون در رقابت های هفته بیستم لیگ برتر انگلیس برگزار شد که تیم لیورپول طی یک بازی جذاب و تماشایی موفق شد با تک گل سادیو مانه از سد تیم ولورهمپتون گذشته و پیروزی بسیار مهمی را کسب کند .

تیم لیورپول بازی را بسیار تهاجمی آغاز کرد و می توانست خیلی زود و در دقیقه 3 مسابقه به گل اول خود دست پیدا کند . روی پاس سادیو مانه برای فیرمینو بود که این بازیکن توپ را در سمت راست به الکس ترنت آرنولد رساند و این بازیکن توپ را درون محوطه جریمه برای محمد صلاح ارسال کرد اما ضربه صلاح بی دقت بود و از بالای دروازه به بیرون رفت .

تیم لیورپول که از قدرت تهاجمی بسیار بالای تیم ولورهمپتون خبر داشت در این مسابقه کمی بیشتر به فکر حضور در ضد حملات بود و می توانست روی یکی از همین ضد حملات به گل دست پیدا کند اما حضور به موقع دروازه بان تیم ولورهمپتون ، روی پاتریسیو ، مانع باز شدن دروازه شد .

حملات تیم لیورپول همچنان ادامه داشت تا اینکه این تیم در دقیقه 41 به گل دست یافت . روی پاس بلند ویرژیل فن دایک بود که در درون محوطه جریمه آدام لالانا توپ را به سادیو مانه رساند و این بازیکن موفق شد گل تیم لیورپول را به ثمر برساند . اما داور مسابقه در ابتدا خطای هند آدام لالانا را اعلام کرد اما با استفاده از VAR مشخص شد که او توپ را با شانه خود به مانه رسانده و داور مسابقه گل را پذیرفت تا حساب کار 1 بر صفر به سود تیم لیورپول شود .

اما در واپسین لحظات نیمه اول مسابقه تیم ولورهمپتون به گل تساوی دست یافت . روی حرکت جانی در بیرون محوطه جریمه تیم لیورپول بود که این بازیکن به توپ رسید و با یک ارسال زمینی و دقیق توپ را به نتو رساند تا این بازیکن دروازه تیم لیورپول را باز کند اما داور مسابقه بار دیگر با استفاده از VAR صحنه را باز بینی کرد اما این بار داور مسابقه با اعلام آفسایدی بسیار میلی متری گل را نپذیرف و دستور به ادامه مسابقه داد .

در نیمه دوم مسابقه تیم ولورهمپتون یک پارچه حمله شد تا گل تساوی را با ثمر برساند حضور آداما ترائوره در ترکیب این تیم باعث شد تا فاز هجومی تیم ولورهمپتون افزایش یافته تا این تیم بتواند روی فرار های این بازیکن حساب باز کند .

تیم ولورهمپتون که دو شب قبل موفق شده بود در برابر تیم منچسترسیتی سه امتیاز شیرین را بدست آورد . در دقایق پایانی مسابقه حملات خود را چندین برابر کرد و می رفت که در دقیقه 87 به گل دست پیدا کند . روی ارسال آداما ترائوره به روی دروازه لک لک ها بود که توپ برگشت داده شد اما در بیرون محوطه جریمه توپ به موتینیو رسید و این بازیکن می توانست گل تساوی را وارد دروازه لیورپول کند اما ضربه اش بی دقت بود و از بالای دروازه با اختلافی بسیار زیاد به بیرون رفت .

درد قیقه 4+90 آخرین بخت گلزنی تیم ولورهمپتون نیز از بین رفت . روی ارسال توپ به روی دروازه بود که با دفع ناقص از بازیکنان تیم لیورپول همراه شد و آداما ترائوره در بیرون محوطه جریمه پا به توپ شد و می رفت که با یک ضربه دقیق دروازه را باز کند اما ضربه اش با برخورد به پای ویرژیل فن دایک راهی کرنر شد . کرنر ارسال شده به روی دروازه با دفع بازیکنان تیم لیورپول همراه شد و بازی در نهایت با نتیجه 1 بر صفر به سود تیم لیورپول خاتمه یافت .

 

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید