آرسنال 1 – 2 چلسی ؛ جناب آرتتا ، این خانه از پای بست ویران است !

به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار جذاب و تماشایی دو تیم آرسنال و چلسی در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه امارات برگزار شد که در نهایت تیم چلسی بعد از عقب افتادن از تیم آرسنال ، موفق شدند در نیمه دوم در پنج دقیقه به بازی برگشته و بردی بسیار دلنشین را کسب کند .

بازی با برتری تیم چلسی آغاز شد و این تیم می توانست در دقیقه 10 مسابقه به گل اول خود دست پیدا کند . روی ضربه آزاد گرفته شده برای تیم چلسی بود که ویلیان توپ را با یک پاس کوتاه در اختیار میسون مونت قرار داد و مونت درون محوطه جریمه صاحب توپ شد و می رفت که با یک ضربه محکم دروازه را باز کند اما واکنش عالی برند لنو مانع از باز شدن دروازه شد .

اما تنها 2 دقیقه بعد این تیم آرسنال بود که به گل دست یافت . روی ارسال کرنر به روی دروازه توسط مسوت اوزیل بود که در ابتدا کالوم چمبرز با ضربه سر توپ را به سمت دیگر هدایت کرد و اوبامیانگ که از تله آفساید فرار کرده بود موفق شد با یک شیرجه به سمت جلو دروازه را باز کند تا حساب کار یک بر صفر به سود تیم آرسنال شود .

تیم چلسی بعد از دریافت گل اول کاملا در شوک فرو رفت و نتوانست همانند دقایق ابتدایی مسابقه روی حملات خود خوب کار کند . موقعیت های ایجاد شده توسط این تیم هر یک به نحوی بسیار ساده از بین می رفتند و دروازه تیم آرسنال به طور جدی تهدید نمی شد تا اینکه نیمه اول مسابقه با همان نتیجه یک بر صفر به سود تیم آرسنال خاتمه یافت .

اما در نیمه دوم شرایط کمی بهتر شد و حملات این تیم سازماندهی تر شده انجام شد . تیم چلسی حملات خود را برای زدن گل تساوی ادامه داد و می توانست در دقیقه 74 به گل دست پیدا کند . روی ارسال کرنر به روی دروازه بود که ضربه سر تامی آبراهام دقیقا به همان جایی رفت که لنو آنجا قرار داشت و این دروازه بان مانع از به تساوی کشیدن مسابقه شد .

اما 10 دقیقه پایانی ، کابوس تیم آرسنال شروع شد . در دقیقه 83 مسابقه بود که روی ضربه آزاد به سمت دروازه تیم آرسنال بود که در درون محوطه جریمه توپ بعد از خروج اشتباه برند لنو از او عبور کرد و در مقابل دروازه خالی به جورجینیو رسید و این بازیکن موفق شد با یک ضربه بسیار ساده حساب کار را یک بر یک به تساوی بکشاند .

در ادامه تیم آرسنال بار دیگر جلو کشید و میتوانست بار دیگر پیش بیافتد اما لو رفتن توپ باعث شد تا یک ضدحمله سریع برای بازیکنان تیم چلسی رقم بخورد . توپ در اختیار آبراهام قرار گرفت و این بازیکن با سرعت بالا به سمت دروازه تیم آرسنال یورش برد و توپ را به ویلیان رساند . در درون محوطه جریمه ، ویلیان توپ را دوباره به خود آبراهام رساند و این بازیکن با یک چرخش عالی موفق شد توپ را از بین پاهای برند لنو عبور داده و کام بک تیم چلسی را کامل کند .

اما در ادامه مسابقه تیم آرسنال نتوانست موقعیت خاصی را خلق کند و بازی در نهایت با نتیجه 2 بر 1 به سود تیم چلسی به اتمام رسید .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید