سریع‌ترین گل تاریخ برایتون در لیگ برتر به نام جهانبخش ثبت شد

علیرضا جهانبخش، مهاجم ایرانی تیم برایتون انگلیس با گلی که وارد دروازه بورنموث کرد، سریع‌ترین گل تاریخ این تیم را در لیگ برتر به ثمر رساند.

سریع‌ترین گل تاریخ برایتون در لیگ برتر به نام جهانبخش ثبت شد - The fastest Brighton goal of the season was recorded in the Premier League by Alireza Jahanbakhsh

سریع‌ترین گل تاریخ برایتون در لیگ برتر به نام جهانبخش ثبت شد – The fastest Brighton goal of the season was recorded in the Premier League by Alireza Jahanbakhsh

به گزارش آسمونی : علیرضا جهانبخش در دیدار دیروز (شنبه) تیم برایتون مقابل بورنموث موفق شد در دقیقه سوم مسابقه برای تیمش گلزنی کند.

گلی که مهاجم ایرانی برایتون به ثمر رساند، سریع‌ترین گل تاریخ این باشگاه در لیگ برتر انگلیس بود، گلی که در دقیقه 2 و 29 ثانیه وارد دروازه بورنموث بود.

جهانبخش پس از 1047 دقیقه بازی در لیگ برتر انگلیس موفق به گلزنی شد که در مجموع بیست‌وهفتمین بازی او در این لیگ بود.

جهانبخش سومین بازیکن ایرانی است که در لیگ برتر انگلیس موفق به گلزنی شده. پیش از او آندرانیک تیموریان و اشکان دژاگه نیز موفق به گلزنی شده بودند، ضمن اینکه کریم باقری دیگر بازیکنی بود که در لیگ برتر انگلیس بازی کرده است و در مجموع چهار بازیکن ایرانی در لیگ برتر انگلیس بازی کرده‌اند.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : تسنیم

نظر خودتان را ارسال کنید