ولورهمپتون 3 – 2 منچسترسیتی ؛ پپ گواردیولا باید قید لیگ برتر را بزند !

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار جذاب دو تیم ولورهمپتون و منچسترسیتی در هفته نوزدهم لیگ برتر انگلیس برگزار شد که در نهایت تیم ولورهمپتون با یک بازگشت تماشایی موفق شد نتیجه بازی را عوض کرده و به پیروزی دست پیدا کند تا اختلاف شاگردان پپ گواردیولا با صدر جدول بیشتر و بیشتر شود .

بازی در دقایق ابتدایی چیزی برای ارائه نداشت . هر دو تیم بیشتر در حال گرداندن توپ در میانه زمین و پیدا کردن راه های نفوذ بودند تا اینکه در دقیقه 11 مسابقه تیم ولورهمپتون روی اشتباه خط دفاعی تیم منچسترسیتی می رفت که به گل اول خود دست پیدا کند . ارسال بلند از زمین خودی برای دیگو ژوتا پشت مدافعین سیتیزن ها ، موجب خروج ادرسون شد که ژوتا با عبور توپ از او و در ادامه برخورد به ادرسون ، داور را متقاعد کرد تا کارت قرمز مستقیم خود را با دروازه بان تیم منچسترسیتی نشان داده و این تیم را ده نفره کند .

اما در ادامه تیم منچسترسیتی با حضور کلودیو براوو در درون دروازه به کار خود ادامه داد و در دقیقه 21 مسابقه روی حرکت ریاض محرز در درون محوطه به ضربه پنالتی دست یافت . رحیم استرلینگ پشت ضربه پنالتی ایستاد اما واکنش مناسب روی پاتریسیو مانع از باز شدن دروازه از روی نقطه پنالتی داد اما داور مسابقه دستور به تکرار ضربه پنالتی داد . رحیم استرلینگ دوباره پشت توپ قرار گرفت و توپ را دقیقا به همان محل قبلی زد و روی پاتریسیو بار دیگر برای بار دوم توپ را مهار کرد اما روی ریباند خود استرلینگ به توپ رسید و دروازه خالی را به راحتی باز کرد تا تیم منچستر سیتی ده نفره به گل برسد .

تیم ولورهمپتون بعد از دریافت گل اول جلو کشید تا از برتری نفری خود استفاده کرده و بازی را به تساوی بکشاند اما هر چه زد به در بسته خورد و نیمه اول مسابقه با نتیجه یک بر صفر به سود تیم منچسترسیتی به اتمام رسید .

نیمه دوم شروع نشده تیم منچسترسیتی به گل دوم خود دست یافت ! در دقیقه 49 مسابقه بود که روی حرکت عالی کوین دی بروینه و پاس عالی این بازیکن ، استرلینگ پشت مدافعین تیم ولورهمپتون صاحب توپ شد و با سرعت بالای خود به سمت دروازه حرکت کرد و موفق شد با یک ضربه حساب شده گل دوم تیمش را به ثمر برساند .

اما تنها 5 دقیقه بعد تیم ولورهمپتون اختلاف را به یک گل کاهش داد . روی حرکت روبن نوس و پاس این بازیکن برای آداما ترائوره بود که این بازیکن بیرون محوطه جریمه تیم منچسترسیتی به توپ رسید و با یک حرکت و ضربه زمینی و محکم خود موفق شد توپ را دور از دستان کلودیو براوو به گل تبدیل کند تا نتیجه مسابقه دو بر یک به سود منچسترسیتی دنبال شود .

طوفان حملات تیم ولورهمپتون بعد از کاهش اختلاف به یک گل افزایش یافت و این تیم حملات پر تعداد خود را بر روی دروازه تیم منچسترسیتی ادامه داد تا اینکه در دقیقه 81 به گل دوم خود دست پیدا کرد . روی تعلل بنجامین مندی در دفع توپ بود که آداما ترائوره با یک تنه فنی او را کنار زد و به توپ رسید و با یک ارسال به درون محوطه جریمه توپ را در اختیار رائول خیمنز قرار داد و این بازیکن موفق شد بازی را به تساوی بکشاند .

اما این پایان کار نبود و تیر خلاص در دقیقه 89 به تیم منچسترسیتی شلیک شد . روی حرکت تمرین شده از مت دوهرتی و یک دو با رائول خیمنز ، این بازیکن در موقعیت عالی شوت زنی قرار گرفت و موفق شد گل سوم تیمش را وارد دروازه تیم منچسترسیتی کند تا بازگشت رویایی این تیم کامل شود .

در نهایت بازی با نتیجه سه بر دو به سود تیم ولورهمپتون به اتمام رسید تا تیم منچسترسیتی باز هم امتیاز از دست داده و اختلافش با صدر جدول به 14 امتیاز افزایش یابد .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید