شایعه لغو دیدار تیم‌های شهرداری ماهشهر و پرسپولیس به دلیل آلودگی هوا صحت ندارد

دبیر هیئت فوتبال آبادان شایعه لغو دیدار پرسپولیس و شهرداری ماهشهر را به دلیل آلودگی هوا تکذیب کرد.

شایعه لغو دیدار تیم‌های شهرداری ماهشهر و پرسپولیس به دلیل آلودگی هوا صحت ندارد - Rumors of cancellation of Shahrdari Mahshahr and Persepolis is untrue

شایعه لغو دیدار تیم‌های شهرداری ماهشهر و پرسپولیس به دلیل آلودگی هوا صحت ندارد – Rumors of cancellation of Shahrdari Mahshahr and Persepolis is untrue

به گزارش آسمونی : امید صالحیان، دبیر هیئت فوتبال آبادان درباره شایعه لغو دیدار پرسپولیس با شهرداری ماهشهر بیان به علت آلودگی هوا بیان کرد: شایعه لغو دیدار تیم‌های شهرداری ماهشهر و پرسپولیس تهران به دلیل آلودگی هوای آبادان صحت ندارد و این دیدار فردا ساعت ۱۵ برگزار می‌شود. آلودگی هوا تا بعد از ظهر فردا در این شهر رفع خواهد شد و مشکلی برای برگزاری بازی نیست.

او افزود: همچنین ظرفیت ورزشگاه تختی آبادان برای هواداران ۲ تیم ۵۰ – ۵۰ است و قیمت بلیت نیز ۱۰ هزار تومان می باشد.

صالحیان در پایان گفت: با توجه به این که فروش بلیت در رقابت‌های دسته دوم به صورت الکترونیک نیست و میزبانی این مسابقه بر عهده تیم شهرداری ماهشهر است، بلیت این مسابقه در ورزشگاه و به شکل سنتی و حضوری فروخته خواهد شد. درب‌های ورزشگاه نیز ساعت ۸:۳۰ باز می‌شود.

در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های جام حذفی فوتبال ایران، تیم‌های فوتبال پرسپولیس تهران و شهرداری ماهشهر فردا در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم بروند. این دیدار قرار است ساعت ۱۵ برگزار شود.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

نظر خودتان را ارسال کنید