آرسنال 0 – 3 منچسترسیتی ؛ طوفان یک نیمه ای سیتیزن ها

به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار دو تیم آرسنال و منچسترسیتی در هفته هفدهم لیگ برتر در ورزشگاه امارات برگزار شد و شاگردان گواردیولا موفق شدند با در هم کوبیدن تیم آرسنال سه امتیاز بسیار مهم را کسب کند .

در ابتدا این تیم آرسنال بود که بازی را بهتر آغاز کرد و میتوانست در ثانیه 30 مسابقه به گل اول خود دست پیدا کند اما حرکت مارتینلی و در ادامه تک به تک شدن با ادرسون در شرایط نامناسب ، موقعیت را برای واکنش بهتر دروازه بان منچسترسیتی بهتر کرد و این دروازه بان موفق شد توپ را راهی کرنر کند .

اما در دقیقه 2 مسابقه بود که تیم منچسترسیتی به گل اول خود دست یافت . روی ضد حمله سریع بازیکنان سیتی بود که توپ از سمت چپ روی حرکت گابریل ژسوس بود که ارسال زمینی این بازیکن پشت مدافعین تیم آرسنال به کوین دی بروینه رسید و این بازیکن موفق شد با یک ضربه سرضرب توپ را به طاق دروازه برند لنو رسانده و حساب کار را یک بر صفر کند .

تیم آرسنال که در چند هفته اخیر نتایج بسیار ضعیفی را گرفته بود در این دیدار نیز از ضعف دفاعی بسیار زیادی رنج می برد و بازیکنان این تیم در دفاع بسیار آشفته عمل می کردند به صورتی که در دقیقه 15 مسابقه باز هم روی یک حمله از سوی بازیکنان تیم منچسترسیتی دروازه این تیم برای بار دوم باز شد . این بار روی حرکت کوین دی بروینه بود که ارسال زمینی این بازیکن به تیرک دوم با عبور از کولاسیناچ به رحیم استرلینگ رسید و این بازیکن موفق شد دروازه خالی تیم آرسنال را به راحتی باز کند .

اما شاگردان گواردیولا که در هفته های اخیر از کورس قهرمانی تا حدود بسیار زیادی جا مانده بود برای یک سره کردن کار تیم آرسنال به هر دری زد و موفق شد در دقیقه 40 مسابقه به گل سوم خود دست پیدا کند . روی یک حرکت تیمی از بازیکنان تیم منچسترسیتی بود که توپ توسط فیل فودن به کوین دی بروینه رسید و این بازیکن با یک ضربه زمینی و دقیق موفق شد گل سوم تیمش را وارد دروازه آرسنال کرده تا خیال این تیم از بابت برد در این دیدار راحت شود .

در نیمه دوم مسابقه باز هم برتری از آن تیم منچسترسیتی بود اما این تیم از موقعیت های خود استفاده لازم را نبرد . در دقیقه 52 مسابقه بود که روی حرکت کوین دی بروینه از سمت راست و پاس عرضی او برای رحیم استرلینگ ، این وینگر جوان توپ را به گابریل ژسوس رساند اما ضربه بی دقت این بازیکن از بالای دروازه با اختلاف بسیار زیاد به بیرون رفت .

در دقیقه 61 مسابقه باز هم گابریل ژسوس موقعیت بسیار عالی گلزنی را از دست داد . روی آشفتگی محض تیم آرسنال در خط دفاعی بود که ژسوس موفق شد توپ را از چمبرز گرفته و با برند لنو در موقعیت تک به تک قرار بگیرد اما ضربه این بازیکن با واکنش عالی دروازه بان آلمانی همراه شد تا همچنان اختلاف همان سه گل باقی بماند .

در نهایت تیم منچسترسیتی نتیجه بازی را حفظ کرد و با ارائه یک بازی برتر و منطقی موفق شد با نتیجه سه بر صفر از سد تیم آرسنال عبور کرده تا بردی بسیار ارزشمند و دلچسب را کسب کند .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید