رئال سوسیداد 2 – 2 بارسلونا ؛ تلو تلو کردن در آستانه الکلاسیکو

به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار دو تیم رئال سوسیداد و بارسلونا در هفته شانزدهم در ورزشگاه اختصاصی تیم سوسیداد برگزار شد که طی آن هر دو تیم در پایان بازی به تساوی دو بر دو رضایت دادند و در آستانه الکلاسیکوی حساس دو تیم بارسلونا و رئال مادرید ، آبی اناری ها دو امتیاز بسیار ارزشمند را از دست دادند تا حساسیت دیدار الکلاسیکو برای هر دو تیم بیشتر از گذشته شود .

بازی در دقایق ابتدایی با برتری تیم رئال سوسیداد همراه بود و روی چندین موقعیت پیاپی بود که اویارزابال با ارسال های مواج خود به سمت دروازه ، برای تیم بارسلونا خطرناک ظاهر شد و می توانست تیم سوسیداد را پیش بیاندازد . اما مهاجمین این تیم نمی توانستند کار را یک سره کرده و دروازه تیم بارسلونا را باز کنند تا اینکه در دقیقه 10 مسابقه تیم بارسلونا تن به یک پنالتی بسیار بچه گانه به تیم سوسیداد داد .

در نهایت در دقیقه 11 مسابقه بود که اویارزابال پشت ضربه پنالتی ایستاد و موفق شد با یک ضربه دقیق دروازه تیم بارسلونا را باز کرده و حساب کار را یک بر صفر به سود تیم سوسیداد کند .

در ادامه مسابقه باز هم این تیم سوسیداد بود که حملات خود را به روی دروازه تیم بارسلونا انجام میداد اما دفاع به موقع بازیکنان این تیم مانع از باز شدن دروازه آبی اناری ها می شد تا اینکه تیم بارسلونا روی اولین حمله جدی خود در دقیقه 38 مسابقه به گل رسید .

روی ضد حمله سریع بازیکنان تیم بارسلونا بود که انتوان گریزمن با سرعت بالا به سمت دروازه تیم سوسیداد یورش برد و وارد محوطه جریمه این تیم شد و با یک ضربه چیپ تماشایی موفق شد توپ را از بالای سر الکس رمیرو عبور داده و دروازه تیم سوسیداد را باز کند تا حساب کار یک بر یک مساوی دنبال شده و نیمه اول این دیدار با احتساب همین نتیجه به پایان برسد .

اما نیمه دوم مسابقه برای تیم بارسلونا طوفانی آغاز شد و این تیم موفق شد در دقیقه 48 به گل دوم خود دست پیدا کند . روی فرار لیونل مسی از تله آفساید بود که پاس تماشایی سرخیو بوسکتس به این بازیکن رسید و در ادامه پاس عرضی لیونل مسی توپ را در اختیار لوئیس سوارز قرار داد تا این مهاجم اروگوئه ای دروازه تیم سوسیداد را باز کرده و حساب کار را دو بر یک به سود تیم بارسلونا کند .

در ادامه مسابقه باز هم برتری از آن تیم بارسلونا بود و این تیم می توانست در دقیقه 57 به گل سوم خود دست پیدا کند . ارسال کرنر به روی دروازه بود که جرارد پیکه بالاتر از همه بازیکنان حاضر در محوطه جریمه با ضربه سر به قصد باز کردن دروازه سوسیداد به توپ ضربه زد و توپ با عبور از دروازه بان این تیم می رفت که به گل تبدیل شود اما تکل بازیکن سوسیداد مانع از باز شدن دروازه شد .

اما تیم سوسیداد در دقیقه 62 موفق شد بازی را به تساوی بکشاند . باز هم شروع حمله از سمت چپ و اویارزابال بود که این بازیکن طی یک حرکت اورلپ توپ را به ناچو مونرال رساند و این بازیکن با یک ارسال زمینی تند و تیز ، توپ را به روی دروازه تیم بارسلونا فرستاد که واکنش نصفه و نیمه تراشتگن را به همراه داشت و توپ در ریباند به ایساک رسید و این بازیکن با یک ضربه محکم توپ را وارد دروازه تیم بارسلونا کرد تا حساب کار دو بر دو مساوی شود .

در ادامه مسابقه حملات دو تیم بر روی دروازه یکدیگر نتیجه ای در بر نداشت و دروازه هیچ یک از دو تیم به طور جدی تهدید نشد تا بازی در نهایت با تساوی دو بر دو به اتمام رسیده و تیم بارسلونا منتظر نتیجه نگرفتن تیم رئال مادرید در مصاف با والنسیا باشد .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید