آغاز فاز 5 ثبت‌نام طرح ملی مسکن در 6 استان دیگر از امروز

بر اساس اعلام قبلی وزارت راه و شهرسازی، فاز پنجم ثبت‌نام طرح ملی مسکن در ۶ استان اصفهان، زنجان، گیلان، هرمزگان، مازندران و لرستان از امروز آغاز می‌شود.

آغاز فاز 5 ثبت‌نام طرح ملی مسکن در 6 استان دیگر از امروز  - Phase 5 National Housing Plan registration begins in 6 more provinces today

آغاز فاز 5 ثبت‌نام طرح ملی مسکن در 6 استان دیگر از امروز – Phase 5 National Housing Plan registration begins in 6 more provinces today

به گزارش آسمونی : مطابق اعلام مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی در فاز پنجم طرح ملی مسکن، از ساعت 10 امروز شنبه 23 آذرماه، ثبت‌نام در 6 استان کشور آغاز خواهد شد.

در این مرحله ثبت‌نام در استان‌های اصفهان، زنجان، گیلان، هرمزگان، مازندران و لرستان انجام می‌شود.

وزارت راه و شهرسازی پیش از این ثبت‌نام متقاضیان استان‌های سمنان، ایلام، سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی، و خراسان رضوی در فاز چهار را در بازه زمانی 19 تا 21 آذرماه انجام  داده بود. در فاز سوم ثبت‌نام استان‌های یزد، همدان، کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان و کرمانشاه پس از تأخیر حدود دو هفته‌ای انجام شده بود.

قرار است در فاز ششم ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن برای استان‌های فارس، اردبیل، آذربایجان‌شرقی، مرکزی و بوشهر در بازه زمانی 26 تا 28 آذرماه و در فاز هفتم نیز ثبت‌نام استان‌های تهران، البرز، قزوین و کرمان در بازه زمانی 30 آذر تا 2 دی‌ماه انجام شود.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : تسنیم

نظر خودتان را ارسال کنید