لیگ قهرمانان اروپا ؛ کلاب بروژ 1 – 3 رئال مادرید ؛ مادریدی برزیلی !

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم رئال مادرید و کلاب بروژ در شب آخر از دیدار های گروهی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد که طی آن تیم رئال مادرید موفق شد با درخشش وینگر های برزیلی اش به بردی دلنشین دست پیدا کرده و بعد از پاری سن ژرمن به عنوان تیم دوم راهی مراحل حذفی لیگ قهرمانان اروپا شد .

تیم رئال مادرید بازی را به مراتب بهتر آغاز کرد و میتوانست در همان دقایق ابتدایی به گل اول خود دست پیدا کند . در دقیقه 8 مسابقه بود که ضربه کرنر بر روی دروازه تیم کلاب بروژ توسط لوکا مودریچ ارسال شد اما ضربه سر ادر میلیتائو با اختلاف نسبتا کمی از کنار دروازه کلاب بروژ به بیرون رفت .

در دقیقه 14 مسابقه روی یک ضدحمله از بازیکنان تیم رئال بود که این تیم می توانست به گل اول خود دست پیدا کند . روی پاس وینیسیوس جونیور برای لوکا یوویچ بود که این بازیکن می توانست با یک ضربه دقیق دروازه تیم کلاب بروژ را باز کند اما ضربه اش از بالای دروازه به بیرون رفت .

در ادامه در دقیقه 33 مسابقه بود که بار دیگر رئال مادرید می توانست دروازه حریف را باز کند . روی حرکت ایسکو در خارج از محوطه جریمه کلاب بروژ بود که ایسکو با دو سر توپ متوالی موقعیت شوت زنی را برای خود فراهم کرد اما ضربه زمینی او با فاصله ای اندک از کنار دروازه به بیرون رفت تا بازی همچنان بدون گل ادامه داشته باشد .

در دقیقه 1+45 بود که تیم کلاب بروژ موفق شد دروازه تیم رئال مادرید را باز کند . روی حرکت تمرین شده بازیکنان تیم کلاب بروژ بود که توپ به تائو رسید و این بازیکن با یک پاس پشت پا توپ را به دنیس رساند و این بازیکن موفق شد با یک ضربه دقیق توپ را وارد دروازه تیم رئال مادرید کند اما داور مسابقه با استفاده از VAR گل را نپذیرفت تا بازی همچنان بدون گل ادامه یابد .

اما نیمه دوم مسابقه تیم رئال مادرید خیلی زود به گل رسید . در دقیقه 52 مسابقه بود که روی پاس لوکا مودریچ ، توپ به اودریوزولا رسید و این بازیکن با ارسال توپ به روی دروازه ، رودریگو را صاحب موقعیت کرد و این بازیکن با یک ضربه والی دقیق موفق شد گل اول تیم رئال مادرید را به ثمر رساند .

اما تنها دو دقیقه بعد تیم کلاب بروژ بازی را به تساوی کشاند . روی حرکت دنیس بود که این بازیکن توپ را به واناکن رساند و این بازیکن نیز با یک ضربه دقیق و تماشایی موفق شد توپ را به زیبایی وارد دروازه تیم رئال مادرید کرده و آلفونس آرئولا نتوانست مانع از باز شدن دروازه شود .

اما تیم رئال مادرید در دقیقه 64 موفق شد بار دیگر از حریفش پیش بیافتد . روی شلوغی محوطه جریمه تیم کلاب بروژ بود که توپ به لوکا یوویچ رسید و این بازیکن با یک ضربه سر توپ را به رودریگو رساند اما ضربه او برگشت داده شد و به وینیسیوس جونیور رسید و این بازیکن با یک ضربه دقیق موفق شد گل دوم تیم رئال مادرید را به ثمر رسانده تیم رئال مادرید را دوباره در معرض برد قرار بدهد .

رفته رفته که بازی به دقایق پایانی خود نزدیک می شد تیم کلاب بروژ کمی جلو کشید تا شاید بتواند بازی را به تساوی بکشاند اما حملات این تیم راهی به دروازه تیم رئال مادرید پیدا نکرد . اما در دقیقه 90 بود که تیم رئال مادرید به گل سوم دست یافت .

روی حرکت و پاس کاسمیرو بود که توپ به لوکا مودریچ رسید و این بازیکن با یک ضربه دقیق و فنی موفق شد توپ را به گوشه ترین نقطه دروازه مینیوله فرستاد تا تیم رئال مادرید با برتری سه بر یک این دیدار را به پایان برساند .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید