لیگ قهرمانان اروپا ؛ بایرن مونیخ 3 – 1 تاتنهام ؛ باواریایی ها برنده بازی تشریفاتی

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم بایرن مونیخ و تاتنهام در ورزشگاه آلیانز آرنا شهر مونیخ برگزار شد که تیم بایرن مونیخ موفق شد در آخرین دیدارش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا ، با نتیجه سه بر یک از سد تیم تاتنهام عبور کرده و به عنوان سرگروه به همراه تاتنهام راهی دور بعدی رقابت ها شود .

بازی در دقایق ابتدایی با برتری تیم بایرن مونیخ آغاز شد و این تیم می توانست در دقیقه 11 به گل اول خود دست پیدا کند . ارسال آلفونسو دیویس به روی دروازه با ضربه والی محکم پاوارد همراه شد اما ضربه اش با واکنش مناسب گازانیگا همراه شد و توپ در ریباند به تیاگو آلکانتارا رسید اما گازانیگا بار دیگر با یک واکنش مناسب موفق شد توپ را به طور کامل جمع کرده تا فشار از روی تیم تاتنهام برداشته شود .

اما در دقیقه 14 مسابقه بود که تیم بایرن مونیخ به گل اول خود دست پیدا کرد . روی حرکت سرژ گنبری و تغییر مسیرش و حرکت در عرض بود که پاس این بازیکن با برخورد به مدافع تیم تاتنهام تغییر جهت داد و به کینگزلی کومن رسید . این بازیکن بعد از رسیدن به توپ موفق شد با یک ضربه دقیق و زمینی توپ را از کنار پای گازانیگا عبور داده تا حساب کار یک بر صفر به سود تیم بایرن مونیخ شود .

اما برتری تیم بایرن مونیخ تنها پنج دقیقه برقرار بود و تیم تاتنهام موفق شد در دقیقه 19 مسابقه بازی را به تساوی بکشاند . روی حرکت لوسلسو بود که پاس در عمق این بازیکن با برخورد به جروم بواتنگ تغییر مسیر داد و به سسنیون رسید و این بازیکن موفق شد با یک ضربه والی تماشایی ، توپ را از نویر عبور داده و گل تساوی را وارد دروازه تیم بایرن مونیخ کند .

تیم بایرن مونیخ که رفته رفته بازی را در دست رفته بود در دقیقه 27 مسابقه با مصدومیت کینگزلی کومن مجبور به یک تعویض اجباری شد و توماس مولر به بازی آمد . با حضور مولر در زمین بازی خط حمله تیم بایرن مونیخ تقویت شد و این تیم موقعیت های بیشتری را بر روی دروازه تیم تاتنهام خلق کرد . در دقیقه 37 مسابقه بود که روی یکی از همین حملات ، سرژ گنبری پا به توپ شد و می رفت تا از سمت راست با یک ضربه دقیق و زمینی ، دروازه تیم بایرن مونیخ را باز کند اما ضربه اش با برخورد به تیرک دروازه راهی به درون دروازه نیافت و در ادامه توپ به بیرون رفت .

اما حملات مداوم تیم بایرن مونیخ در دقیقه 45 مسابقه جواب داد . رو حمله پر تعداد بازیکنان تیم بایرن مونیخ بود که گنبری دوباره در متن حمله قرار گرفت و توپ را به روی دروازه ارسال کرد و روی تیر دوم ، آلفونسو دیویس به توپ رسید و می رفت تا با یک ضربه دقیق دروازه تیم تاتنهام را باز کند اما ضربه اش با برخورد به تیرک دروازه به توماس مولر رسید تا این بازیکن در ریباند دروازه تیم تاتنهام را باز کرده و برتری را در پایان نیمه اول مسابقه به تیمش اهدا کند .

نیمه دوم مسابقه باز هم با برتری تیم بایرن مونیخ آغاز شد و رفته رفته این تیم موقعیت ها خود را به روی دروازه تیم تاتنهام ایجاد کرد و موفق شد در دقیقه 63 به گل سوم خود دست پیدا کند . روی پاس آلفونسو دیویس بود که توپ به فیلیپ کوتینیو رسید و این بازیکن با یک ضربه فنی و تماشایی موفق شد از خارج محوطه جریمه دروازه تیم تاتنهام را باز کرده تا حساب کار سه بر یک به سود تیم بایرن مونیخ شود .

تیم بایرن مونیخ که صعود خودش را به عنوان تیم اول گروه تضمین کرده بود در ادامه مسابقه با یک بازی منطقی و در اختیار داشتن توپ موفق شد نتیجه را حفظ کرده و اجازه حمله به تیم تاتنهام را ندهد . تیم تاتنهام نیز که از صعودش به دور بعدی به عنوان تیم دوم کاملا راضی به نظر میرسید دست از حمله برداشته بود اما در دقیقه 2+90 تیم تاتنهام می رفت که اختلاف را به حداقل برساند اما واکنش عالی نویر مانع از باز شدن دروازه شد تا بازی در نهایت با نتیجه سه بر یک به سود تیم بایرن مونیخ به اتمام برسد .

 

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید