لیگ قهرمانان اروپا ؛ سالزبورگ 0 – 2 لیورپول ؛ مدافع عنوان قهرمانی در مسیر قهرمانی !

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم سالزبورگ و لیورپول در شب آخر مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد که تیم لیورپول موفق شد با دو گل از سد تیم سالزبورگ گذشته و به عنوان تیم اول گروه E به همراه ناپولی به مرحله حذفی این رقابت ها صعود کند .

بازی از همان دقایق ابتدایی با برتری تیم لیورپول آغاز شد و این تیم می توانست در دقیقه 4 مسابقه به گل اول خود دست پیدا کند . روی ارسال بلند لورن از زمین خودی تیم لیورپول برای محمد صلاح بود که این بازیکن با دروازه بان تیم سالزبورگ “استانکویچ” در موقعیت تک به تک قرار گرفت اما ضربه اش با واکنش خوب این دروازه بان همراه شد و توپی از خط دروازه عبور نکرد .

تیم سالزبورگ در دقیقه 7 مسابقه موقعیتی بسیار عالی را برای باز کردن دروازه تیم لیورپول از دست داد . روی حرکت تاکومی بود که این بازیکن درون محوطه جریمه توپ را به هوانگ رساند و این بازیکن با یک سر توپ مدافع پیش رویش را برداشت و می رفت که با یک ضربه چیپ توپ را از بالای دستان آلیسون عبور دهد اما واکنش این دروازه بان موقعیت را از این بازیکن گرفت اما توپ در برگشت به خود تاکومی رسید ولی توپ با برخورد به مدافعین تیم لیورپول دور شد تا مهم ترین بخت گلزنی این تیم از بین برود .

تیم سالزبورگ در دقیقه 24 موقعیت مناسب گلزنی دیگری را نیز از دست داد . روی حرکت تاکومی مینامینو بود که توپ به سمت چپ برده شد و به هالند رسید و این بازیکن می رفت که با یک شوت سنگین دروازه تیم لیورپول را باز کند اما ضربه اش با مهار عالی آلیسون همراه شد .

در ادامه تیم لیورپول حملات خود را به روی دروازه تیم سالزبورگ ادامه داد اما نتوانست از موقعیت های خلق شده نهایت استفاده را ببرد و نیمه اول مسابقه با تساوی بدون گل دو تیم به اتمام رسید .

در نیمه دوم مسابقه باز هم برتری از آن تیم لیورپول بود و این تیم می توانست در دقیقه 47 دروازه سالزبورگ را باز کند اما فرار محمد صلاح و رسیدن توپ به این بازیکن با ضربه بی دقت این بازیکن همراه شد و توپ از بالای دروازه به بیرون رفت تا این وینگر مصری همچنان در امر گلزنی همانند نیمه اول مشکل داشته باشد .

اما در نهایت در دقیقه 56 تیم لیورپول به گل اول خود دست یافت . روی فرار سادیو مانه و خروج ناموفق استانکویچ بود که مانه با عبور از دروازه بان تیم سالزبورگ توپ را به روی دروازه ارسال کرد و نبی کیتا موفق شد با یک ضربه سر توپ را روانه دروازه تیم سالزبورگ کرده تا حساب کار یک بر صفر به سود تیم لیورپول شود .

بعد از به ثمر رسیدن گل اول تیم لیورپول بود که تیم سالزبورگ کمی دچار پریشانی شد و شیرازه اش از هم پاشید . در دقیقه 57 مسابقه بود که روی اشتباه مدافع تیم سالزبورگ محمد صلاح به توپ رسید و با عبور از دروازه بان از زاویه کاملا بسته موفق شد توپ را با یک ضربه تماشایی وارد دروازه تیم سالزبورگ کرده تا همانند همان گلی را که برای تیم آ اس رم به ثمر رسانده بود برای تیم لیورپول نیز به ثمر برساند .

در ادامه مسابقه بود که تیم سالزبورگ هرچه زد به در بسته خود و حملات تیم لیورپول نیز راهی به دروازه تیم سالزبورگ پیدا نکرد و در نهایت تیم لیورپول موفق شد با نتیجه دو بر صفر از سد تیم سالزبورگ عبور کرده و به سه امتیاز مهم این بازی رسیده و به عنوان تیم اول گروه E به مراحل حذفی این رقابت ها صعود کند و تیم سالزبورگ به عنوان تیم سوم گروه راهی لیگ اروپا شود .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید