لیگ قهرمانان اروپا ؛ اینتر میلان 1 – 2 بارسلونا ؛ حضور افعی ها در لیگ اروپا !

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم اینتر میلان و بارسلونا در شب آخر لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه جوزپه مه آتزا برگزار شد که طی آن تیم بارسلونا با ترکیب دوم و بسیار جوان خود راهی این مسابقه شد و موفق شد با نتیجه خفیف دو بر یک از سد حریفش عبور کرده و تیم اینتر میلان را راهی لیگ اروپا کند .

بازی با برتری تیم اینتر میلان در دقایق اول مسابقه همراه شد و این تیم می توانست خیلی زود در دقیقه چهارم به گل اول خود دست پیدا کند ، روی پاس والرو بود که توپ در فضایی نسبتا باز به دی آمبروزیو رسید و این بازیکن می رفت که با یک ضربه دقیق دروازه نتو را تهدید کند اما ضربه اش با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت تا بازی با نتیجه صفر بر صفر دنبال شود .

اما تیم اینتر میلان در دقیقه شش مسابقه به گل دست یافت . روی حرکت بازیکنان تیم اینتر میلان بود که در ادامه توپ توسط بازیکنان تیم بارسلونا قطع شد اما در نزدیکی های محوطه جریمه تیم بارسلونا دو بازیکن بارسلونا و اینتر میلان برای تصاحب توپ با یکدیگر درگیر شدند و توپ در نهایت به روملو لوکاکو رسید و این بازیکن موفق شد دروازه حریف را باز کند اما داور مسابقه با اعلام آفساید گل تیم اینتر میلان را نپذیرفت .

حملات تیم اینتر میلان همچنان ادامه داشت و مهمترین بخت این تیم برای گل زنی در 15 دقیقه اول مسابقه برای این تیم به هدر رفت . روی حمله پر تعداد بازیکنان تیم اینتر میلان بود که توپ در سمت راست به لوکاکو رسید و این بازیکن وارد محوطه جریمه شد و با یک سر توپ به موقع اومتیتی را از پیش روی برداشت و می رفت که در موقعیت تک به تک با نتو قرار بگیرد اما ضربه اش با تکل کلمنت لنگله راهی کرنر شد .

هرچه تیم اینتر میلان موقعیت های خطرناک تری در این بازی انجام می داد ، فرصت های گلزنی بیشتری را توسط بازیکنانش از دست داد تا اینکه در دقیقه 23 روی اولین حمله جدی تیم بارسلونا ، این تیم به گل اول خود رسید . روی همکاری آرتورو ویدال و کارلس پرز در درون محوطه تیم اینتر میلان بود که توپ به پرز رسید و این بازیکن با یک ضربه فنی موفق شد توپ را از زیر دستان هندانوویچ عبور داده و گل اول تیم بارسلونا را به ثمر برساند .

بعد از دریافت گل اول تیم اینتر میلان دوباره حملات خود را از سر گرفت اما باز هم حضور به موقع مدافعین تیم بارسلونا ، اشتباهات فردی بازیکنان تیم اینتر میلان و درخشش نتو در درون دروازه مانع از باز شدن دروازه تیم بارسلونا و زدن گل تساوی می شد . اما در نهایت در دقیقه 43 مسابقه بود که تیم اینتر میلان موفق شد گل تساوی را وارد دروازه تیم بارسلونا کند . روی حرکت لوتارو مارتینز و حفظ توپ این بازیکن بود که در ادامه توپ را برای لوکاکو کنترل کرد و روملو لوکاکو نیز به محض رسیدن به توپ با یک ضربه دقیق موفق شد گل تساوی را وارد دروازه تیم بارسلونا کند .

نیمه دوم مسابقه باز هم این تیم اینتر میلان بود که حمله می کرد . در دقیقه 60 مسابقه بود که ارسال بلند برای روملو لوکاکو درون محوطه جریمه با دخالت تودیبو همراه شد اما لوکاکو با قدرت بدنی بالای خود او را کنار زد و با نتو تک به تک شد و می توانست گل دوم تیمش را وارد دروازه بارسلونا کند اما ضربه اش با واکنش به موقع نتو همراه شد و توپ برگشت داده شد .

تیم بارسلونا که در این مسابقه همانند دیدار رفت اسیر تاکتیک های آنتونیو کونته شده بود اکثرا در فاز دفاعی فرو رفته بود و نمی توانست موقعیت خطرناکی بر روی دروازه تیم اینتر میلان خلق کند . در دقیقه 73 مسابقه بود که تیم اینتر میلان به گل دوم خود دست یافت . روی فرار مارتینز بود که توپ برای او ارسال شد و این بازیکن با یک ضربه قیچی موفق شد گل دوم تیمش را به ثمر برساند اما داور مسابقه اعلام آفساید کرد .

بعد از مدت ها بود که تیم بارسلونا جلو کشید و موفق شد در دقیقه 86 به گل دوم خود دست پیدا کند . روی همکاری آنسو فاتی و لوئیز سوارز بود که توپ به خود فاتی رسید و این بازیکن با یک ضربه زمینی از بیرون محوطه جریمه در خلاف جهت ، موفق شد توپ را بعد از اصابت دادن به تیرک دروازه به تور دروازه اینتر میلان برساند و گل دوم تیمش را به ثمر برساند .

در نهایت بازی علارغم برتری تمام و کمال تیم اینتر میلان به سود تیم بارسلونا به اتمام رسید تا تیم اینتر میلان با قبول شکست ، راهی لیگ اروپا شده تا شانس خود را برای قهرمانی در دیگر جام مهم اروپایی امتحان کند .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید