ممنوعیت حیوان‌آزاری در کتابهای درسی آموزش داده می‌‎شود

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به بررسی طرح ممنوعیت حیوان‌آزاری در این کمیسیون گفت: مقرر شد آموزش‌های لازم در این باره در دوره ابتدایی به دانش‌آموزان ارائه شود.

ممنوعیت حیوان‌آزاری در کتابهای درسی آموزش داده می‌‎شود - The prohibition on animal abuse is taught in textbooks

ممنوعیت حیوان‌آزاری در کتابهای درسی آموزش داده می‌‎شود – The prohibition on animal abuse is taught in textbooks

به گزارش آسمونی : سیدحمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی درباره جزئیات نشست عصر امروز (دوشنبه 18 آذر) این کمسیون گفت: در بخش اول نشست امروز معاون وزیر کار و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های صورت گرفته در این سازمان را ارائه کردند.

وی افزود: بر اساس گزارش مذکور، تمام برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در این سازمان برای افزایش آمار اشتغال است.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: بسیاری از افرادی که به سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای مراجعه می‌کنند، افرادی هستند که پس از اخذ مدرک لیسانس، فوق لیسانس و حتی دکتری به این سازمان برای کسب مهارت مراجعه می‌کنند که این زنگ خطری برای آموزش عالی کشور به شمار می‌‎آید.

میرزاده گفت: گزارش کمیته‌های ماده 234 در خصوص اداره اموال بنیاد آرشام توسط وزارت آموزش و پرورش هم در نشست عصر امروز قرائت و مقرر شد گزارش این پرونده برای تصمیم‌‎گیری راهی صحن علنی مجلس شده و مقرر شد این گزارش با اخذ نظر وزیر آموزش و پرورش تصمیم‌گیری شود.

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس خاطرنشان کرد: بررسی طرح ممنوعیت حیوان آزاری نیز دستور کار بعدی کمیسیون آموزش بود که به عنوان کمیسیون فرعی این طرح مورد بررسی قرار گرفت و با تصویب ماده 6 این طرح مقرر شد آموزش‌های لازم در خصوص ممنوعیت حیوان آزاری در دوره ابتدایی به دانش آموزان صورت گیرد.

وی افزود: بررسی طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی و بررسی طرح یک فوریتی شفافیت آرای نظام تقنینی نیز به نشست آتی کمیسیون منتقل شد.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : فارس

نظر خودتان را ارسال کنید