«محمد» یکی از پرطرفدارترین نامهای نوزادان پسر در آمریکا

براساس اعلام یک شرکت تحقیقاتی در آمریکا، نام «محمد» در بین ۱۰ نام اول و محبوبی است که سال ۲۰۱۹ برای نوزادان تازه متولد شده در آمریکا انتخاب شده است.

«محمد» یکی از پرطرفدارترین نامهای نوزادان پسر در آمریکا - Mohammed is one of the most popular names for boy babies in America

«محمد» یکی از پرطرفدارترین نامهای نوزادان پسر در آمریکا – Mohammed is one of the most popular names for boy babies in America

به گزارش آسمونی : به نقل از الجزیره، پس از آنکه نام محمد در صدر نام های محبوب برای نوزادان انگلیسی در سال ۲۰۱۹ قرار گرفت و پپس از قرار گرفتن این نام در بین رایج ترین نام ها در فرانسه، این نام اکنون در آمریکا نیز در بین محبوبترین نام ها برای نوزدان لقب گرفته است.

شرکت تحقیقاتی «Baby Center» روز پنج شنبه  گزارش سالانه خود درباره محبوبترین نام ها در سال ۲۰۱۹ میلادی را منتشر کرد که در این گزارش آمده است: خانوارهای مسیحی و ادیان دیگر غیر از دین اسلام، گزینه های بسیاری برای نام گذاری فرزندان خود پیش رو دارند.

این گزارش افزود: مسلمانانی که در آمریکا زندگی می کنند همچنان نام پیامبر خود حضرت محمد مصطفی (ص) را روی کودکانشان می گذارند.

براساس گزارش این مرکز، ۱۰ نام برتر مورد استفاده برای نام گذاری نوزادان تازه متولد شده در آمریکا به ترتیب عبارتند از: لیام، جکسون، نوح، آیدین، گریسون، کادین، لوکاس، الیاس، اولیور و محمد.

2/5 ( 1 نظر )


منبع : شفقنا

نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

نظر خودتان را ارسال کنید