اینتر میلان 0 – 0 آ اس رم ؛ تعارفات ساری و کونته به یکدیگر !

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم اینتر میلان و آ اس رم در هفته پانزدهم لیگ سری آ ایتالیا در ورزشگاه جوزپه مه آتزا برگزار شد که در نهایت بازی با نتیجه تساوی بدون گل به اتمام رسید و هیچ یک از دو تیم موفق به زدن گل در این بازی نشدند .

بازی با برتری نسبی تیم اینتر میلان آغاز شد و این تیم می توانست در دقیقه 8 بازی به گل اول خود دست پیدا کند . روی موقعیت ایجاد شده برای روملو لوکاکو بود که این بازیکن می توانست با یک ضربه دقیق گل اول را به ثمر برساند اما واکنش خود میرانته مانع از باز شدن دروازه تیم آ اس رم شد .

بازی رفته رفته در اختیار تیم آ اس رم قرار گرفت و این تیم می توانست در دقیقه 20 مسابقه روی اشتباهات عجیب خط دفاعی تیم اینتر میلان به گل دست پیدا کند . روی حرکت زانیولو و دفاع ضعیف بازیکنان نراتزوری بود که این بازیکن می توانست دروازه اینتر میلان را باز کند اما ضربه اش با واکنش دو مرحله ای سمیر هندانوویچ همراه شد و همچنان بازی بدون گل ادامه یافت .

حملات دو تیم در ادامه مسابقه از شدت و زهر لازم برای زمین گیر کردن یکدیگر کافی نبود و دروازه هیچ یک از دو تیم در طول نیمه اول مسابقه باز نشد تا بازی با نتیجه مساوی بدون گل در نیمه اول مسابقه به اتمام برسد .

نیمه دوم اما باز هم این تیم اینتر میلان بود که در همان دقایق ابتدایی به قصد باز کردن دروازه آ اس رم حملات خود را آغاز کرد اما باز هم دروازه بان آماده تیم آ اس رم ، میرانته ، مانع از باز شدن دروازه توسط ماتیاس وسینو شد .

در طول نیمه دوم مسابقه بازی بیشتر در مرکز زمین در جریان بود و هیچ یک از دو تیم توانایی حمله و به ثمر رساندن گل را نداشتند اما چندین موقعیت جنجالی که می توانست نتیجه مسابقه را عوض کند در طول نود دقیقه مسابقه رخ داد . یکی از همان صحنه های جنجالی در نیمه اول مسابقه رخ داده بود که بیراگی با برخورد به اسپینازولا باعث زمین خوردن او شد و داور دستور به ادامه مسابقه داد و صحنه را پنالتی تشخیص نداد .
در نیمه دوم نیز ضربه لوتارو مارتینز توسط مدافع رم برگشت داده شد که بازیکنان تیم اینتر میلان اعتقاد به خطای هند پنالتی داشتند که بار دیگر داور مسابقه از کنار این صحنه به راحتی عبور کرد تا هواداران اینتر میلان بسیار عصبانی شوند .

در ادامه مسابقه هم موقعیت خطرناکی توسط هیچ یک از دو تیم خلق نشد تا بازی نسبتا کسل کننده و سرد را شاهد باشیم و بازی در نهایت با تساوی بدون گل به اتمام رسید تا تیم یوونتوس به همراه مائوریتسیو ساری بهترین فرصت را برای برگشتن به صدر جدول به دست آورده و در صورت برد در برابر لاتزیو می تواند دوباره بالای تیم اینتر میلان قرار بگیرد .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید