عدم قطعیت رئیس جمهوری برای گزینه وزیر کشاورزی

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور در حال ارزیابی گزینه‌های مختلف برای وزارت جهاد کشاوزی است اما هنوز به گزینه قطعی نرسیده است.

عدم قطعیت رئیس جمهوری برای گزینه وزیر کشاورزی - President's uncertainty over Agriculture Minister's choice

عدم قطعیت رئیس جمهوری برای گزینه وزیر کشاورزی – President’s uncertainty over Agriculture Minister’s choice

به گزارش آسمونی : حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور درباره گمانه‌زنی‌های انتصاب تابش نماینده مجلس به عنوان وزیر کشاورزی، اظهار کرد: طبیعتاً زمانی که یک وزارتخانه فاقد وزیر می‌شود، گمانه‌زنی‌ها برای مسئول جدید وجود دارد.

او افزود: در حال حاضر وزارت جهاد کشاورزی با سرپرست اداره می‌شود، البته افرادی هم برای این مسئولیت علاوه بر اعلام آمادگی، از ناحیه کنشگران سیاسی و بخش‌های تخصصی معرفی می‌شوند.

 معاون پارلمانی رئیس جمهور تاكید كرد: تمام این موارد را رئیس جمهور در مرحله اول، مورد ارزیابی قرار می‌دهد و بعد به جمع‌بندی می‌رسد؛ اما تا به امروز برای وزارت جهاد کشاوزی به گزینه قطعی نرسیده است.

امیری با اشاره به آخرین وضعیت ثبت اموال دولتی‌ها در سامانه ثنا اظهار کرد: اعضای دولت مشمول اصل ۱۴۲ قانون اساسی هستند و باید رئیس جمهور، معاونان آن و وزرا در شروع پذیرش مسئولیت، صورت اموال و دارایی خودشان را به رئیس قوه قضائیه اعلام کنند كه از همان شروع دولت دوازدهم این كار را انجام دادند.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

نظر خودتان را ارسال کنید