باید ارزش پول ملی را به وضعیت پیش برگردانیم

مسئول سابق شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان و داوطلب انتخابات مجلس یازدهم گفت: با توجه به این که مجلس برای دولت‌هایی که کار می‌کنند، ریل‌گذاری می‌کند باید با قانونگذاری‌های نطقا، شفاف و دور از نظام‌های اداری، مشکلاتی که سد راه جوانان برای رسیدن به اشتغال است را بردارد و باید بتواند بروکراسی اداری را حذف کند و به حرکت نسل جوان شتاب دهد.

باید ارزش پول ملی را به وضعیت پیش برگردانیم - We have to bring the value of the national currency back to its past state

باید ارزش پول ملی را به وضعیت پیش برگردانیم – We have to bring the value of the national currency back to its past state

به گزارش آسمونی : حجت‌الاسلام و المسلمین سعید جعفری که دیروز سه‌شنبه برای ثبت‌نام در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ستاد انتخابات فرمانداری اهواز حضور یافته بود، در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: برای انقلاب اسلامی رویش‌هایی وجود داشته است و باید نسل جوان ما در صحنه حضور پیدا کند و به گفته مقام معظم رهبری نیز گام دوم انقلاب باید برداشته شود. عزیزانی در قبل و بعد از انقلاب، دفاع مقدس، صحنه‌های مختلف و جنگ‌های اقتصادی حضور داشته اند و انقلاب را تا اینجا رسانده‌اند و مطمئنا برای حرکت بهتر و رو به جلو نیاز به تکاپوی بیشتری داریم. جوانان در زمینه‌های مختلف، متخصص هستند و باید بتوانند به آرمان‌هایی که در بحث انقلاب، پیشرفت و عدالت‌طلبی بسیار مهم هستند و شاید بخواهیم در جهان نیز الگوی یک کشور اسلامی و شیعه قرار بگیریم، شتاب ببخشند.

وی ادامه داد: خیلی از دغدغه‌ها و نیازهایی که در جامعه وجود دارد، این است که جوانان به شغل نیاز دارند و باید در این زمینه فکر شود، ضمن این که مشکلات اقتصادی و جنگ اقتصادی نیز که از اوایل انقلاب شروع شده وجود دارد و باید خیلی زودتر از این در خصوص آن فکر می‌کردیم تا این همه به مردم ما فشار وارد نشود چرا که در هفت هشت سال اخیر به واسطه تحریم‌ها، مردم بسیار تحت فشار قرار گرفتند.

این داوطلب انتخابات مجلس گفت: با توجه به این که مجلس برای دولت‌هایی که کار می‌کنند، ریل‌گذاری می‌کند باید با قانونگذاری‌های نطقا، شفاف و دور از نظام‌های اداری، مشکلاتی که سد راه جوانان برای رسیدن به اشتغال است را بردارد و باید بتواند بروکراسی اداری را حذف کند و به حرکت نسل جوان شتاب دهد.

وی درباره جریان سیاسی‌اش نیز عنوان کرد: من مستقل شرکت می‌کنم، چرا که دیده شده خیلی‌ها با نام‌های مختلفی ورود پیدا کرده اند و متاسفانه وابسته به آن جریان شده و نمی‌توانند حق‌طلبی و عدالت‌طلبی داشته باشند.

حجت‌الاسلام و المسلمین جعفری در پاسخ به این سوال که در صورت راهیابی به مجلس چه اقدامی برای خوزستان خواهید داشت؟ گفت: یک برنامه کلی مدنظر من است که بسیار مهم است؛ باید بتوانیم ارزش پول ملی را به وضعیت سابق برگردانیم، ضمن این که باید مشکل بیکاری و تورم را نیز حل کنیم. یکی از مواردی که بسیار مهم است نیز این است که مردم زندگی آرام داشته باشند که یک جنبه این زندگی آرام، بحث اقتصادی است. یعنی اگر هر سال تورم داشته باشیم، آرامش از مردم سلب می‌ شود.

وی ادامه داد: متاسفانه دولت‌ها معمولا راحت‌ترین راه را برای خود انتخاب می‌کنند زیرا دولت‌های ما از قبل از انقلاب و بعد از آن، دولت‌های تنبلی بوده‌اند. آن ها مانند بچه پول دارها نفت را می‌فروشند و پول این نفت یک بار زیاد و یک بار کم است و معمولا برای دولت‌ها خیلی مهم نیست که به اقشار مختلف، پول کم یا زیاد تعلق بگیرد. این روش اشتباه است و باید کاری انجام دهیم و به نوعی حرکت کنیم که درآمد و آسایش و آرامش مردم از نظر اقتصادی، فرهنگی و سیاسی مهم باشد. یعنی نمی‌توانیم نسبت به مردم بی‌تفاوت باشیم و یک دفعه در یک سال ۳۰۰ درصد از ارزش پول ملی کاهش پیدا کند.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ایسنا

نظر خودتان را ارسال کنید