بیوگرافی سرنا ویلیامز تنیسور آمریکایی ، قدرتمندترین سلبریتی سال 2019 + تصاویر

سرنا ویلیامز با ورود به دنیای تلویزیون، فیلم و مد و لباس، ثابت کرد که توانایی‌های بیشتری از بازی تنیس دارد. او برای برند فرانسوی یک لاین لباس طراحی کرد و در سال ۲۰۰۲ نیز مجله «پیپل» نام او را در لیست ۲۵ شخصیت جذاب خود قرار داد.

سرنا ویلیامز-serena williams

سرنا ویلیامز-serena williams

سرنا ویلیامز یکی از تنیسورهای زن معروف و حرفه‌ ای اهل آمریکا است. او تا به امروز جوایز زیادی بدست آورده و در صنعت مد و زیبایی هم بسیار درخشیده است. در ادامه بیوگرافی و جدیدترین تصاویر و خبرهای او را ببینید.

سرنا ویلیامز قدرتمندترین سلبریتی سال ۲۰۱۹

سرنا ویلیامز قدرتمندترین سلبریتی سال ۲۰۱۹

طبق گزارش Vanity Fair (مجله‌ای پیرامون فرهنگ عامه، مد و سیاست) سرنا ویلیامز در کنار بیلی آیلیشدریک _ بیانسه و جی زی  – آریانا گرانده _ لبرون جیمز – مگان راپینو – تیلور سوئیفت و ریچ پائول، قدرتمندترین سلبریتی سال ۲۰۱۹ شناخته شد.

بیوگرافی سرنا ویلیامز

بیوگرافی سرنا ویلیامز

سرنا جیمکا ویلیامز (Serena Jameka Williams) (زاده ۲۶ سپتامبر ۱۹۸۱) یک تنیسور زن آمریکایی نفر اول رده‌بندی تنیسوران حال حاضر دنیا (آوریل ۲۰۱۵) در رنکینگ فدراسیون جهانی تنیس است و قهرمان بیست و سه گرنداسلم و مدال طلا دربخش انفرادی المپیک دو مدال طلا المپیک در بخش دونفره است.

سرنا در سگینا ایالت میشیگان آمریکا بدنیا آمد.

او آخرین تنیسوری از میان مردان و زنان است که هر چهار عنوان گرنداسلم را کسب کرده‌ است. در سال ۲۰۰۵، مجلهٔ تنیس، او را در ردهٔ هفدهم بهترین تنیسورهای چهل سال گذشته قرار داد.

سرنا و خواهرش ونوس ویلیامز

سرنا و خواهرش ونوس ویلیامز

سرنا و خواهر بزرگتر او یعنی ونوس ویلیامز (که متولد سال ۱۹۸۰ است) توسط پدر خود از سن ۳ سالگی برای فعالیت حرفه‌ای در زمینه تنیس تشویق شدند. سرنا و ونوس، هر دو سبک و استایل خاص خود را در بازی تنیس دارند و بدین ترتیب، وجهه بازی خود را تغییر دادند.

قدرت و توانایی این دو خواهر همیشه رقبای آن‌ها را خسته و ناتوان کرده است و علاوه بر این، سبک بازی آن‌ها باعث شده است که به سلبریتی‌های مشهوری در زمین تنیس تبدیل بشوند.

سرنا ویلیامز و همسرش آلکسیس اوهانیان

سرنا ویلیامز و همسرش آلکسیس اوهانیان

سرنا ویلیامز در سال ۲۰۱۶ با آلکسیس اوهانیان، یکی از بنیانگذاران سایت «ردیت» نامزد کرد. در روز ۱۶ نوامبر سال ۲۰۱۷، ویلیامز و اوهانیان در مرکز هنرهای معاصر نیواورلئان، لوئیزیانا، ازدواج کردند. تعداد زیادی از افراد مشهور، از جمله بیانسه و کیم کارداشیان در مراسم عروسی سرنا ویلیامز حضور داشتند.

آنها دختری به نام الئیس الیمپیا اوهانیان جونیور دارند.

سرنا ویلیامز در دنیای مد

سرنا ویلیامز در دنیای مد

سرنا ویلیامز با ورود به دنیای تلویزیون، فیلم و مد و لباس، ثابت کرد که توانایی‌های بیشتری از بازی تنیس دارد.

او برای برند فرانسوی یک لاین لباس طراحی کرد و در سال ۲۰۰۲ نیز مجله «پیپل» نام او را در لیست ۲۵ شخصیت جذاب خود قرار داد.

بعدها یک مجله دیگر نام او را در لیست ۵۰ فرد الهام‌بخش آفریقایی آمریکایی قرار داد. او همچنین در تلویزیون هم حضور پیدا کرد و از صدایش نیز سریال تلویزیونی مشهور «سیمپسون‌ها» استفاده شده است.

این ستاره دنیای تنیس همیشه به دنبال ایجاد فرصتهای آموزشی برای جوانان فقیر در سراسر جهان بود، به همین دلیل بنیاد سرنا ویلیامز را تشکیل داد و مدارسی را نیز در آفریقا تاسیس کرد.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : چهره های ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید