آخرین وضعیت دانشجوهای مراجعه کننده به درمانگاه دانشگاه علوم پزشکی تهران

معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران از اعلام دلایل بستری و مراجعه تعدادی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران به درمانگاه کوی دانشگاه در هفته جاری خبر داد و گفت: کمیته بررسی ابعاد این موضوع نیز در هفته جاری تشکیل خواهد شد.

آخرین وضعیت دانشجوهای مراجعه کننده به درمانگاه دانشگاه علوم پزشکی تهران - The latest status of students referred to the clinic of Tehran University of Medical Sciences

آخرین وضعیت دانشجوهای مراجعه کننده به درمانگاه دانشگاه علوم پزشکی تهران – The latest status of students referred to the clinic of Tehran University of Medical Sciences

به گزارش آسمونی : دکتر محمدحسین پورغریب ضمن بیان این مطلب، در خصوص آخرین وضعیت دانشجویان بستری شده در درمانگاه دانشگاه علوم پزشکی تهران اظهار کرد: خوشبختانه در حال حاضر اوضاع مراجعه‌کنندگان به این درمانگاه کاملا آرام است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد فقط براساس آخرین اطلاعی که دارم یکی از دانشجویانی که چند روز پیش به درمانگاه دانشگاه مراجعه کرده بود همچنان بستری است، اما خوشبختانه دانشجویان جدیدی بستری نشده‌اند.

وی در ادامه از تشکیل کمیته رسیدگی به حادثه اخیر در خصوص مراجعه تعدادی از دانشجویان به درمانگاه کوی دانشگاه علوم پزشکی تهران خبر داد و گفت: این کمیته با حضور معاونین و مدیران حوزه‌های مربوط به تغذیه و خوابگاه، به منظور بررسی ابعاد این اتفاق در هفته جاری تشکیل خواهد شد.

معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران همچنین خاطر نشان کرد: دلایل مراجعه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران به درمانگاه دانشگاه که طی چند روز اخیر اتفاق افتاد در هفته جاری اعلام می‌شود. این دانشجویان به دلایل مختلفی از جمله علائم سرماخوردگی، مشکلات گوارشی، علائم آنفلوآنزا، مشکلات تنفسی و غیره به درمانگاه کوی دانشگاه مراجعه کردند و این‌ که چه دلیل یا عاملی در بروز این اتفاق نقش داشته است امروز اعلام می‌شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: آنچه که مهم است اینست که در حال حاضر شرایط دانشجویان در دانشگاه عادی است و تعداد مراجعه‌کنندگان به درمانگاه دانشگاه به روال عادی برگشته و نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

چهارشنبه هفته گذشته بیش از ۱۰۰ نفر از دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علوم پزشکی تهران به درمانگاه کوی دانشگاه مراجعه کردند و تعدادی از آنها بستری شدند که مسئولان دانشگاه احتمال شیوع آنفلوآنزا در بین این دانشجویان را عنوان کردند.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ایسنا

نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

نظر خودتان را ارسال کنید