جام حذفی ؛ پرسپولیس 1 – 0 صنعت نفت ؛ باز هم ترابی ناجی قرمزها

به گزارش ورزشی آسمونی ، تیم پرسپولیس در رقابت های جام حذفی عصر امروز به مصاف تیم صنعت نفت آبادان رفت و در نهایت موفق شد با تک گل تماشایی مهدی ترابی از سد تیم صنعت نفت عبور کرده و به جمع هشت تیم برتر این رقابت ها بپیوندد و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند.

دقایق ابتدایی بازی با برتری تیم صنعت نفت آبادان آغاز شد و این تیم از همان دقایق ابتدایی بازی بر روی دروازه تیم پرسپولیس حملات خود را آغاز کرد . در دقیقه 9 مسابقه بود که مسلم مجدمی می توانست با یک ضربه دقیق پای چپ توپ را وارد دروازه پرسپولیس کرده اما واکنش علیرضا بیرانوند مانع از باز شدن دروازه شد .

تیم پرسپولیس که هماهنگی روز های اوج خود را نداشت خیلی زود توپ را از دست میداد و تیم صنعت نفت آبادان بود که در دقایق ابتدایی ابتار عمل را به دست گرفت و میتوانست تنها یک دقیقه بعد از حمله اولش به گل دست پیدا کند . این باز مجدمی در نقش گلساز ظاهر شد و می رفت تا با یک ارسال عالی موقعیت گلزنی را برای آل کثیر ایجاد کند اما ضربه آل کثیر با اختلافی اندک از کنار دروازه به بیرون رفت تا همچنان دروازه پرسپولیس بسته باقی بماند .

در دقیقه 25 مسابقه بود که یکی از مهم ترین بخت های گلزنی در طول مسابقه از دست رفت . روی پاس در عمق تماشایی مومنی برای آل کثیر ، این بازیکن با یک سرتوپ ، احمد نوراللهی را فریب داد و با یک ضربه دقیق می رفت که دروازه را باز کند اما واکنش علیرضا بیرانوند به همراه کمی خوش شانسی تیم پرسپولیس موجب شد تا توپ بعد از عکس العمل دروازه بان تیم پرسپولیس به تیرک دروازه برخورد کرده و راهی به درون دروازه پیدا نکند .

فرصت سوزی های متعدد بازیکنان تیم صنعت نفت به همین جا ختم نشد و این تیم روی چندین موقعیت دیگر نیز می توانست دروازه پرسپولیس را به طرز جدی تهدید کند اما ضربات بازیکنان این تیم راهی به دروازه پرسپولیس نداشت تا نیمه اول مسابقه با نتیجه صفر بر صفر به پایان برسد .

دقایق ابتدایی نیمه دوم مسابقه اما شور و اشتیاق نیمه اول را نداشت و بازی تا حدودی از تب و تاب افتاده بود تا اینکه در دقیقه 54 تیم پرسپولیس روی اولین موقعیت جدی خود به گل دست یافت . مهدی ترابی با حرکت از سمت راست زمین ، با محسن ربیع خواه همکاری کرد و در ادامه به توپ رسید و موفق شد از پشت محوطه جریمه با یک ضربه تماشایی توپ را وارد دروازه صنعت نفت آبادان کند .

بعد از این گل بود که فشار از روی بازیکنان تیم پرسپولیس برداشته شد . در دقیقه 67 مسابقه بود که فرصت دوم گلزنی تیم پرسپولیس خلق شد . روی پاس در عمق مهدی ترابی برای علی علیپور ، این بازیکن میتوانست با یک ضربه دقیق توپ را وارد دروازه صنعت نفت کرده و اختلاف را دو برابر کند اما ضربه او با برخورد به دروازه بان تیم صنعت نفت راهی کرنر شد .

بازی رفته رفته رو به سردی رفت و هیچ یک از دو تیم نتوانستند موقعیتی خاصی بر روی دروازه یکدیگر خلق کنند تا بازی در نهایت با نتیجه یک بر صفر از سود تیم پرسپولیس به اتمام برسد . تیم صنعت نفت آبادان نیز علارغم حملات متعدد خود نتوانست گلزنی کرده و در نهایت حسرت موقعیت های از دست رفته خود را خورد و از دور رقابت ها حذف شد .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید