رئال مادرید 3 – 1 رئال سوسیداد ؛ غول مادریدی روز به روز قوی تر میشود

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم رئال مادرید و رئال سوسیداد در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار شد که طی آن شاگردان زین الدین زیدان موفق شدند با نتیجه ای دلچسب سه امتیاز این بازی را کسب کرده تا همچنان سایه به سایه به دنبال حریف سنتی خود باشند .

بازی هنوز در نیمه اول مسابقه به جریان نیافتاده بود که باز هم اشتباهات فردی بازیکنان رئال مادرید کار دست این تیم داد . بعد از شروع مسابقه و گذشتن تنها دو دقیقه از وقت بازی ، توپ به سرخیو راموس رسید و طی پرس بازیکنان رئال سوسیداد ، راموس به پاسی رو به عقب برای تیبو کورتوا ، توپ را در اختیار ویلیان خوزه قرار داد تا این بازیکن با عبور از کورتوا با دروازه خالی تیم رئال مادرید مواجه شده و گل اول سوسیداد را خیلی زود به ثمر برساند .

بازی برتر تیم سوسیداد در ادامه مسابقه نیز همچنان پا برجا بود و به محض به دست آوردن توپ طی حرکت از دفاع به حمله ، بازیکنان تیم سوسیداد به سرعت به خط حمله تیم اضافه می شدند و موقعیت های بسیار خطرناکی را بر روی دروازه تیم رئال مادرید ایجاد می کردند . در دقیقه 14 مسابقه بود که بار دیگر ویلیا خوزه می توانست دروازه کورتوا را باز کند اما ضربه اش با واکنش مناسب کورتوا همراه شد و توپ راهی به چارچوب دروازه رئال مادرید پیدا نکرد .

تیم رئال سوسیداد که به سرعت از دفاع به حمله می رفتند در کار دفاعی نیز بسیار عالی عمل می کردند و اجازه خلق موقعیت خطرناکی از سوی بازیکنان رئال مادرید را تا دقیقه 35 بازی نمی دادند . در دقیقه 37 بازی بود که تیم رئال مادرید موفق شد به گل تساوی دست پیدا کند . روی ضربه آزاد به دست آمده برای تیم رئال مادرید بود که لوکا مودریچ با ارسال تماشایی خود ، توپ را به کریم بنزما رساند و این بازیکن با ضربه شانه موفق شد گل تساوی را وارد دروازه تیم رئال سوسیداد کرده تا دو تیم بار دیگر برابر شده و شادی به ورزشگاه برنابئو باز گردد .

بعد از به ثمر رسیدن گل تساوی ، بازی کمی آرام شد و موقعیت های خطرناکی بر روی دروازه هیچ یک از دو تیم ایجاد نشد . بازیکنان تیم سوسیداد علارغم خلق موقعیت نمی توانستند از سد کورتوا عبور کنند و تیم رئال مادرید نیز از کسب نتیجه تساوی برای نیمه اول مسابقه کاملا رضایت داشت .

نیمه دوم مسابقه اما ، برای تیم رئال مادرید طوفانی آغاز شد . در دقیقه 47 مسابقه بود که بار دیگر لوکا مودریچ در نقش گلساز ظاهر شد . روی ارسال توپ به روی دروازه ، توپ به لوکا مودریچ رسید و این بازیکن با کنترل عالی توپ ، در پشت محوطه جریمه ، فدریکو والورده را صاحب موقعیت شوت زنی کرد و این بازیکن با شوتی سنگین به قصد چارچوب موفق شد توپ را بعد از اصابت به اویارزابال ، وارد دروازه کرده تا حساب کار دو بر یک به سود تیم رئال مادرید شود .

برتری تیم رئال مادرید همچنان در ادامه مسابقه پا برجا بود اما توپی تا دقیقه 74 از خط دروازه ها عبور نکرد . موقعیت های هیچ یک از دو تیم راهی به دروازه یکدیگر نداشت و تیم رئال سوسیداد ، توان خلق موقعیت را به روی دروازه تیم رئال مادرید در خود نمی دید و تا حدودی در فاز دفاعی فرو رفته بود تا اینکه تیم رئال مادرید در دقیقه 74 کار را یکسره کرد .

روی حرکت کریم بنزما ، این بازیکن لطف لوکا مودریچ در نیمه اول را تلافی کرد و با پاسی دقیق ، مودریچ را در موقعیت شوتزنی قرار داد و مودریچ نیز با یک ضربه دقیق و زیبا موفق شد گل سوم تیمش را وارد دروازه تیم رئال سوسیداد کرده تا اختلاف به دو گل افزایش یافته و امید های تیم رئال سوسیداد برای کسب حداقل امتیاز به صفر برسد .

در نهایت نیز بازی با نتیجه سه بر یک به سود شاگردان زین الدین زیدان به اتمام رسید تا این تیم همچنان به همراه بارسلونا و به دلیل تفاضل گل کمتر در رتبه اول و دوم لالیگا قرار داشته باشند.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید