لگانس 1 – 2 بارسلونا ؛ والورده باز هم از باخت قسر در رفت

به گزارش ورزشی آسمونی ، دو تیم لگانس و بارسلونا در هفته چهاردهم لالیگای اسپانیا به مصاف یکدیگر رفتند که طی یک بازی درگیرانه و پر جدال ، تیم بارسلونا موفق شد به بازی برگشته و با نتیجه دو بر یک به پیروزی بسیار مهمی دست پیدا کند .

بازی با برتری تیم بارسلونا آغاز شد اما این برتری هیچ موقعیت خاصی را بر روی دروازه لگانس موجب نشد . توپ و میدان در حالی دست بازیکنان تیم بارسلونا بود که این تیم بیشتر به دنبال ایجاد موقعیت نفوذ و مهک زدن حریف بودند و تا ده دقیقه ابتدایی مسابقه موقعیت خاصی بر روی دروازه تیم لگانس ایجاد نشد تا اینکه تیم لگانس روی اولین موقعیت خود به چیزی که بارسلونا در ده دقیقه به آن دست نیافته بود رسید .

در دقیقه 11 مسابقه بود که روی اشتباه خط میانی تیم بارسلونا ، توپ به النصیری رسید و این بازیکن با یم حرکت انفرادی و از پیش روی برداشتن مدافعین تیم بارسلونا ، موفق شد با یک ضربه دقیق و تماشایی ، توپ را از مارک آندره تراشتگن عبور داده و دروازه تیم بارسلونا را در کمال ناباوری باز کند . این گل موجب شد تا تیم بارسلونا ناگهان به شوک فرو رفته و شیرازه تیم از هم بپاشد . در ادامه باز هم بازیکنان لگانس جلو کشیدند تا باز هم از اشتباهات بازیکنان بارسلونا استفاده کنند اما توپی از خط دروازه عبور نکرد .

بعد از چند دقیقه بازی در میانه زمین ، تیم بارسلونا می توانست در دقیقه 22 به گل برسد . روی حرکت لوئیس سوارز و قرار گرفتن در موقعیت تک به تک با گلر لگانس ، می رفت که این مهاجم اروگوئه ای کار را به تساوی بکشد اما خروج به موقع کوئیار مانع از باز شدن دروازه لگانس شد و توپ را دور کرد تا همچنان تیم لگانس با یک گل پیش باشد .

ایوان کوئیار ، دروازه بان تیم لگانس ، در این دیدار عملکرد قابل قبولی داشت و در نیمه اول مسابقه روی چندین موقعیت مانع از باز شدن دروازه تیمش شود . در دقیقه 30 مسابقه بود که بار دیگر لوئیس سوارز در مصاف با کوئیار قرار گرفت و روی سانتر عثمان دمبله می توانست کار را به تساوی بکشاند اما باز هم در برابر این دروازه بان مغلوب شد .

نیمه دوم مسابقه ، با برتری تیم بارسلونا آغاز شد و این تیم توسط لیونل مسی موفق شد در دقیقه 52 به یک ضربه خطا دست پیدا کند . در دقیقه 53 خود مسی پشت توپ ایستاد و موفق شد با ارسال عالی توپ به روی دروازه ، موجب به ثمر رسیدن گل اول تیمش شود . توپ ارسالی به روی دروازه با ضربه سر عالی لوئیس سوارز همراه شد تا در نهایت این بازیکن موفق شود با گذشتن از دروازه بان لگانس ، گل تساوی را وارد دروازه حریف کند .

بعد از به ثمر رسیدن گل تساوی برای تیم بارسلونا ، آرتورو ویدال و ایوان راکیتیچ برای تقویت خط میانی بارسلونا وارد زمین شدند و تعویض به موقع والورده موجب شد تا تیم بارسلونا در دقیقه 79 گل برتری را به ثمر برساند . روی ارسال کرنر به روی دروازه بود که توپ با برخورد به پای بازیکن لگانس به آرتورو ویدال رسید و این بازیکن موفق شد دروازه لگانس را باز کرده تا حساب کار 2 بر 1 به سود تیم بارسلونا شود .

در نهایت نیز بعد از به ثمر رسیدن گل دوم بارسلونا بود که بازی کمی از افت و خیزش کاسته شد و توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا بازی در نهایت با نتیجه 2 بر 1 به اتمام برسد .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید